۳ شهریور ۱۴۰۰، ۱۲:۳۴
کد خبر: 84448692
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مخبر: ذخیره کالاهای اساسی به نقطه مطمئن رسیده است

۳ شهریور ۱۴۰۰، ۱۲:۳۴
کد خبر: 84448692
مخبر: ذخیره کالاهای اساسی به نقطه مطمئن رسیده است

تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری گفت: ذخیره کالاهای اساسی در کشور به نقطه مطمئن و خوبی رسیده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، محمد مخبر روز چهارشنبه در گفت و گویی اظهار کرد:ذخیره کالاهای اساسی را در وضع بدی تحویل گرفتیم اما در این مدت کم توانستیم ذخیره کالاهای اساسی را به نقطه مطمئن برسانیم.

وی ادامه داد: برخی از این کالاها که در بنادر بود آزاد، ترخیص و وارد کشور شد و امروز این خبر خوب را برای مردم می توانم داشته باشم که ذخیره کالاهای اساسی در کشور به نقطه مطمئن و خوبی رسیده است.

معاون اول رییس جمهوری خاطرنشان کرد: با تماس‌هایی که ریاست‌جمهوری با برخی سران کشورها داشته است، گشایش‌های نسبتا خوبی در برخی از پول‌های بلوکه شده ایجاد شده که حتما روی بازار ارز تاثیر مثبتی خواهد داشت.

وی یادآورشد: با کابینه‌ای که ان‌شاءالله امروز از مجلس شورای اسلامی رأی خواهد گرفت و دولت استقرار می‌یابد، اثرات مثبتی را در بازار ارز شاهد خواهیم بود.

مخبر در خصوص رفع آشفتگی بازار ارز افزود: بخشی از این مشکلات مربوط به کارهای درازمدت است که باید برای رفع مشکل صورت گیرد و بخشی دیگر نیز به برنامه‌های کوتاه مدت نیاز دارد. برای رفع مشکلات ناشی از نوسانات ارز و اثرگذاری کامل و جامع در بازار حتماً به زمان نیاز دارد، ولی ان شاالله حتماً این اتفاق خواهد افتاد.

معاون اول رئیس جمهور همچنین فرا رسیدن هفته دولت و سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر را تبریک گفت . 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha