اوجی فردی توانمند و شجاع در حوزه نفت است

تهران- ایرنا- نماینده مردم بوکان در مجلس یازدهم، وزیر پیشنهادی نفت را فردی توانمند، شجاع و بصیر و آگاه توصیف کرد و گفت: اوجی از بدنه صنعت نفت و آشنا با مسائل حوزه نفت و انرژی است و با تجاربش می‌تواند به خوبی در این وزارتخانه تاثیرگذار باشد.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار سیاسی ایرنا، انور حبیب‌زاده بوکانی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی، در موافقت با وزیر پیشنهادی نفت گفت: جواد اوجی فردی توانمند بوده و از شجاعت، بصیرت و آگاهی فوق العاده ای برخوردار است. او از بدنه صنعت نفت و آشنا با مسائل حوزه نفت و انرژی است و با تجاربش می‌تواند در این وزارتخانه به خوبی تاثیرگذار باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: در کشور ما بیش از ۹۷ درصد انرژی اولیه مورد نیاز داخلی از نفت و گاز تامین می‌شود، درآمدهای حاصل از فروش نفت می‌تواند  نقش مهمی در اقتصاد کشور داشته باشد.

حبیب‌زاده بوکانی افزود: جهت گیری و عملکرد این حوزه بر همه بخش‌های کشور تاثیرگذار خواهد بود و برای به دست آوردن نتیجه مطلوب و رسیدن به اهداف نیازمند برنامه‌ریزی صحیح هستیم.  شرکت ملی نفت ایران جزو مراجع سیاست گذاری است که کمتر به نقش و رسالت خود عمل کرده است.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha