۲ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۳۳
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84447975
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

تیم والیبال شهداب یزد به ترکیه دعوت شد

یزد- ایرنا- مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد گفت: برای نخستین بار تیم والیبال این مجموعه ورزشی به مسابقه چهار جانبه ترکیه که در همسایگی ایران قرار دارد، دعوت شد.

امیر شرافت عصر سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم‌های لیگ برتری والیبال ترکیه همه ساله قبل از شروع فصل اقدام به برگزاری مسابقات چهارجانبه با حضور تیم‌های مختلف از جمله از ایران می‌کند. 

وی ادامه داد: تیم والیبال باشگاه شهداب یزد به عنوان نماینده ایران به این مسابقه که در هفته اول مهرماه امسال به میزبانی یکی از ۲ باشگاه « فنرباغچه» یا زراعت بانک ترکیه برگزار می‌شود، دعوت شد.

این فعال ورزشی با اشاره به اهمیت حضور در این رقابت ها و آمادگی شهداب  خاطرنشان کرد: به جز شهداب، فنرباغچه ترکیه و زراعت بانک این کشور هنوز نام تیم چهارم مشخص نیست که متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود .

به گفته شرافت برگزاری این پیکارها بستگی به شرایط مقطعی بیماری کووید  (Covid-۱۹) در آن زمان دارد،  امیدواریم نماینده والیبال استان یزد و ایران در این رقابت‌ها بیش از گذشته بدرخشد.

استان یزد با حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت  ۴۸ هیات ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه  دارد که حدود ۲ هزار نفر آنها در رشته والیبال فعالیت دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha