۸ پروژه ورزشی ویژه هفته دولت در خراسان شمالی افتتاح می شود

بجنورد- ایرنا- سرپرست اداراه کل ورزش و امور جوانان خراسان شمالی از افتتاح هشت پروژه ورزشی در چهار شهرستان استان با صرف حدود ۵۰ میلیارد ریال اعتبار خبر داد.

مصیب اکبرزاده روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این پروژه های ورزشی مربوط به ساخت سالن ورزشی زوارم و گود باستانی شیروان، سالن ورزشی چهل حصار و سالن ژیمناستیک اسفراین، سالن ورزشی نوده و محمدعلی پهلوان در شهرستان بجنورد و سالن های ورزشی خرمده شرقی و امند در شهرستان مانه و سملقان است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۱۰۰پروژه ورزشی نیمه تمام در استان وجود دارد، اظهار داشت:  امسال ۱۹۵ میلیارد ریال اعتبار برای برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام ورزشی به خراسان شمالی تخصیص داده شده است.

اکبرزاده افزود:  از  این میزان اعتبار، ۱۵۰ میلیارد ریال برای نصب سقف سالن ۶ هزار نفری بجنورد و ۵۰ میلیارد نیز برای تکمیل زمین شماره ۲ و رختکن ورزشگاه تختی بجنورد  اختصاص یافته است.

وی اضافه کرد: ساخت سالن ۶ هزار نفری شهر بجنورد به عنوان یک پروژه ملی ورزشی حدود ۱۲ سال قبل شروع شد و هم اینک۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

خراسان شمالی با ۲۵ هزار ورزشکار بیمه شده دارای ۴۵ هیات ورزشی فعال است که ۱۹۷ فضای ورزشی برای ورزشکاران در این استان شمال شرق کشور وجود دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha