۴۵۵ مبتلای جدید به کرونا در استان سمنان شناسایی شد

سمنان- ایرنا- ۴۵۵ مورد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در استان سمنان از ظهر یکشنبه تا ظهر دیروز دوشنبه شناسایی شدند.

به گزارش ایرنا، کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان شامگاه دوشنبه با اشاره به آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌ها از ظهر یکشنبه تا ظهر دوشنبه آورد: کرونا در استان سمنان در پیک پنجم و در شرایط بحرانی خود قرار دارد که اکنون ۷۵۸ نفر از شهروندان این استان بدلیل ابتلا به ویروس در بیمارستان ها بستری هستند.

در این مدت یک نفر از هم استانی‌های سمنانی بدلیل ابتلا به بیماری کووید ۱۹ درگذشت و یک مورد نیز فوت مشکوک به کرونا گزارش شده است.

این آمار حاکیست ۴۸۱ نفر مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در استان سمنان شناسایی شدند و طی این مدت ۳۹۹ نفر به صورت سرپایی مبتلا به کرونا شناسایی و ۶۳ نفر در مراکز درمانی بستری شدند.

۱۰۴ نفر نیز مبتلا به کرونا در مدت ذکر شده از مراکز درمانی مرخص شدند.

به گزارش ایرنا، براساس آخرین رنگ بندی اعلام شده توسط ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا، شهرستان سمنان، دامغان، شاهرود و سرخه قرمز تیره، شهرستان‌ گرمسار قرمز، شهرستان مهدیشهر، میامی و آرادان نارنجی کرونایی هستند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از وزارت بهداشت از دیروز تا امروز یکم شهریور ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳۸ هزار و ۶۵۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۵ هزار و ۱۰۸ نفر از آنها بستری شدند.

متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته، ۶۱۰ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۰۲ هزار و ۶۴۸ نفر رسید.

۷ هزار و ۶۹۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ نیز در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha