قدردانی اعضای هیات نظارت بر مطبوعات از سیدعباس صالحی

تهران- ایرنا- اعضای هیات نظارت بر مطبوعات در جلسه امروز (دوشنبه ۱ شهریورماه ۱۴۰۰)، از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیات نظارت بر مطبوعات قدردانی کردند.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، در متن تقدیرنامه اعضای این هیات خطاب به سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است: «الشکرُ اعظم قَدرا من المِعروف؛ لأنّ الشکر یبقی و المَعروف یفنی» شکر کردن ارزشمندتر از نیکی کردن است زیرا تشکر باقی می ماند و نیکی از بین می رود.

حضور مستمر و منظم و تلاش مجاهدانه و موثر حضرتعالی را در طول سالیان متمادی در جایگاه ریاست هیات نظارت بر مطبوعات ارج می نهیم. صادقانه اذعان می داریم علی رغم کمبودها و کاستی های متاثر از شرایط ملی و بین المللی، مدیریت متین و دلسوزانه و بادرایت شما نقش ویژه ای در ارتقای کمی و کیفی رسانه های مطبوع  و مجازی، خبرگزاری ها و همچین نظارت بر آنها داشته است.

در پایان این تقدیرنامه آمده است: برخود فرض می دانیم با تاسی به کلام نورانی «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» مراتب سپاس، تشکر و قدرشناسی بی دریغ اعضای هیات نظارت بر مطبوعات را اعلام نموده؛ توفیق روزافزون حضرتعالی  در خدمت به اسلام عزیز و انقلاب اسلامی و فرهنگ اصیل و ناب آن را از خداوند منان مسئلت می نماییم (مرداد  ۱۴۰۰).

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha