۱ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۱۶
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 84446375
۰ نفر

برچسب‌ها

صدری: وزارت ورزش سقف قرارداد را تعیین می‌کند

تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: وزارت ورزش و جوانان سقف قرارداد برای جذب بازیکنان را تعیین می‌کند.

به گزارش ایرنا، مجید صدری امروز (دوشنبه) در جمع خبرنگاران در مورد اینکه ظاهرا یحیی گل‌محمدی از روند نقل و انتقالات تیم ناراضی است، اظهار داشت: تلاش می‌کنیم خواسته‌های گل‌محمدی را اجرایی کنیم.

وی در رابطه با اینکه ممکن است پرسپولیس با شکایت کالدرون دچار مشکل شود، افزود: در این باره بهتر است فرصت دهید و بعد از اتمام در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در رابطه با اینکه ظاهرا سقف قرارداد ۵ میلیاردی برای بازیکنان پرسپولیس در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: این سقف قرارداد را وزارت ورزش به ما اعلام می‌کند و هیات مدیره نقشی ندارد. رقمش را هم نمی‌توانم اعلام کنیم.

وی در مورد انتخاب کارگزار اضافه کرد: سمیعی در مورد کارگزار صحبت کرد و صحبت‌های او درست و منطقی است. وقتی طرف قرارداد از مبلغ امسال کمتر پیشنهاد می‌دهد، نمی توانیم آن را قبول کنیم. باید خرج باشگاه از طریق کارگزار در بیاید. بعید می دانم مبلغ ۱۸۰ میلیارد باشد.

صدری در مورد اینکه با توجه به تغییرات در وزارت ورزش آیا مدیران پرسپولیس هم تغییر خواهد کرد یا خیر، گفت: فعلا در پرسپولیس هستیم.

وی در رابطه با نحوه انتخاب سرمربی جدید اضافه کرد: برای انتخاب کارگزار به زودی مزایده انجام می‌دهیم. همچنان دنبال درست کردن زیر ساخت مالی باشگاه هستیم تا اتفاقات خوبی رخ دهد.

صدری در مورد جذب رضا اسدی اضافه کرد: سمیعی چهار جلسه با اسدی داشته است. همه چیز پول نیست و مهم مدیریت تیم است. اگر اسدی درخواست ۲۰ میلیاردی داشته باشد. نکته‌ای که باید بدانید این است که بنا داریم همه مسائل را شفاف به هواداران بگویم. ما موضوع پنهانی نداریم. قطعا هر اتفاقی رخ خواهد داد به نفع پرسپولیس است.اسدی قابل احترام است و حق دارد با هر فردی که دلشان می خواهد مذاکره کند. تلاش می کنیم بازیکنان مناسب را برای تیم جذب کنیم.

وی در رابطه با پرداخت پاداش آسیایی از سوی afc گفت:  هر کاری که به ذهنمان می رسیده برای اینکه پولمان را از AFC بگیریم انجام دادیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha