۱ فروردین ۱۴۰۰، ۱۰:۵۲
کد خبر: 84445838
T T
۱۲۴ نفر

برچسب‌ها

محصولات و خدمات خبری ایرنا

۱ فروردین ۱۴۰۰، ۱۰:۵۲
کد خبر: 84445838
محصولات و خدمات خبری ایرنا

معرفی خدمات خبری ایرنا

سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با قدمتی بیش از ۸۷ سال فعالیت رسانه ای در داخل و خارج ایران و به عنوان مرجع رسمی خبری و تصویری کشور پیرو فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر نامگذاری سال جاری باعنوان سال "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" برای حمایت های خبری و تصویری از کارآفرینان، صادرکنندگان و شرکت های دانش بنیان، تولیدی، صنعتی، کشاورزی و... با شرایط ویژه خدمات خبری و تصویری به منظور معرفی محصولات، تولیدات و نوآوری ها، خدمات فنی، مهندسی و ... ارائه می نماید.

همچنین تولیدات خبری و تصویری ایرنا اکنون در ۳۱ سایت استانی، ۹ سایت برون مرزی به زبان های انگلیسی، عربی، فرانسه، آلمانی، اردو، روسی، ترکی استانبولی، اسپانیایی و چینی و در ۱۰ سایت تخصصی و فضای مجازی منتشر می‌شود.

خدمات خبری ایرنا در قالب های رپرتاژ خبری، تصویری، داده کاوی، نظرسنجی، بولتن، اینفوگرافیک، موشن‌گرافیک، فتوکلیپ، پادکست، ویدئوهای خبری و تجاری، عکس‌های جاری و آرشیوی و نصب بنرهای تبلیغاتی روی سایت های استانی، سراسری و برون مرزی است.

علاوه بر خدمات فوق، ایرنا اسناد خبری از سال ۱۳۳۵ تاکنون را در اختیار دارد که می تواند وفق مقررات مربوطه در اختبار فرهیختگان، محققان، پژوهشگران، نویسندگان و علاقه مندان به تاریخ کهن ایران قرار دهد.

عکس های روز و تاریخی ایرنا هم از سال ۱۳۳۹ تاکنون بزودی از طریق آژانس عکس این سازمان قابل ارائه به علاقمندان، محققان و پژوهشگران خواهد بود.

علاقمندان برای استفاده از خدمات خبری ایرنا می توانند با اداره کل محصولات خبری خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با شماره تلفن های ۸۲۹۲۲۵۰۰- ۸۲۹۲۲۵۱۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند.

ایمیل : irnaAds@irna.ir

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha