ستاری: پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان از موفق‌ترین‌های کشور است

زاهدان- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: خوشبختانه با پیگیری‌های بسیار خوب انجام شده یکی از موفق‌ترین پارک‌های علم و فناوری کشور در استان سیستان و بلوچستان وجود دارد بطوری که علاوه بر زاهدان این فعالیت‌ها به شهرهای دیگر هم توسعه یافته است.

به گزارش ایرنا سورنا ستاری روز دوشنبه در جریان سفر به سیستان و بلوچستان و بازدید از طرح‌های اجرا شده در ایرانشهر در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: مراکز نوآوری خیلی خوبی در شهرهای چابهار، ایرانشهر، زابل، زاهدان و سراوان وجود دارد که به شدت در حال توسعه است.

وی با بیان اینکه جوانان با استعداد سیستان و بلوچستان در این مراکز نوآوری ایجاد شده کسب و کار خود را توسعه می‌دهند افزود: از تمام مراکز نوآوری استان به طور کامل حمایت می‌کنیم.
به گزارش ایرنا سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در سفر یک‌روزه به سیستان و بلوچستان صبح امروز /دوشنبه/ وارد فرودگاه ایرانشهر شد و مورد استقبال احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان و شماری از مسوولان استان قرار گرفت.

بازدید و افتتاح چند مرکز نوآوری و دانش‌بنیان در سیستان و بلوچستان و حضور در نشست هم‌اندیشی توسعه زیست‌بوم فناوری و نوآوری استان از مهمترین برنامه‌های معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در سفر به این استان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha