۳۰ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۲۶
کد خبرنگار: 3110
کد خبر: 84444019
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۴۷ کیلوگرم مکمل دارویی قاچاق در ایلام کشف شد

ایلام - ایرنا - فرمانده انتظامی ایلام از کشف ۱۴۷ کیلوگرم مکمل دارویی قاچاق توسط کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سردار دلاور القاصی مهر روز شنبه در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: طی گزارشات رسیده مبنی بر فعالیت افراد سودجو در زمینه قاچاق و نگهداری مکمل های دارویی غیر مجاز ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار، کاراگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.                                       

وی افزود: کاراگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان ایلام پس از انجام اقدامات تخصصی و فنی، محل دپو داروهای قاچاق را در یک انبار غیر استاندارد و غیر بهداشتی در حاشیه شهر ایلام را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از این محل تعداد ۱۴۷ کیلوگرم مکمل دارویی قاچاق بصورت دپو شده را کشف کردند.                                     

فرمانده انتظامی ایلام با بیان اینکه ارزش داروهای کشف شده برابر نظر کارشناسان یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برآورد شده، ادامه داد: یک متهم در این راستا دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

کشف ۱۰ تن نهاده دامی قاچاق در ایلام 

جانشین انتظامی ایلام از کشف ۱۰ تن نهاده دامی قاچاق و خارج از شبکه توزیع در این استان خبر داد.

سرهنگ حسین نجفی با اعلام این خبر اظهار داشت: بمنظور   اجرای طرح استانی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی اخبار واصله مبنی برقاچاق و عرضه خارج از شبکه نهاده های دامی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا پلیس اقتصادی استان قرار گرفت.

وی همچنین ارزش محموله قاچاق کشف شده را طبق نظر کارشناسان یک میلیارد  و ۸۰۰ میلیون ریال ذکر کرد و گفت: یک نفر نیز در این راستا دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده است.

دستگیری سارق حرفه ای در چرداول 

فرمانده انتظامی چرداول گفت: یک سارق حرفه ای با کشف ۹ فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شد.

سرهنگ مظفر مهدیخانی گفت: در پی چند فقره سرقت درشهرستان چرداول شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان و کشف سرقت های به وقوع پیوسته به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت .

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با بررسی اظهارات مالباختگان و استفاده از سرنخ های بدست آمده رد پای یک سارق سابقه دار را در این سرقت ها بدست آوردند.

فرمانده انتظامی چرداول بیان کرد: پس از انجام یک سری تحقیقات گسترده میدانی محسوس و نا محسوس و هماهنگی با مقام قضایی ،سارق در یک عملیات پلیسی دستگیر و مقداری اموال مسروقه از مخفیگاه وی کشف شد .

وی با بیان اینکه متهم در تحقیقات علمی و تخصصی پلیس آگاهی به ۹ فقره انواع سرقت معترف شده است، یادآور شد:متهم دستگیر شده بمنظور سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha