آزادیخواه: وزیر پیشنهادی ارشاد به ظرفیت عرصه فرهنگ و هنر توجه دارد 

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در خصوص محمدمهدی اسماعیلی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اسماعیلی را فردی فرهنگی و جنگنده و برنامه محور است.

احد آزادی خواه روز شنبه در خصوص محمدمهدی اسماعیلی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اسماعیلی را فردی فرهنگی و جنگنده و برنامه محور است.

نماینده مردم ملایر در مجلس افزود: بنده در ابتدا نسبت به آقای اسماعیلی و برنامه‌هایشان نقد داشتم، اما بعد از توضیحات ایشان احساس می‌کنم توانسته اهداف بسیار مدون، هماهنگ و جامعی را در این حوزه تنظیم و فراهم کند و می‌تواند بعد از تصدی این پست، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به سرانجامی بهتر از حال برساند.

آزادی‌خواه با اشاره به برنامه‌های آقای اسماعیلی تصریح کرد: برنامه محوری یکی از نقاط مثبت ایشان است و اینکه به ظرفیت عرصه فرهنگ و هنر توجه دارد که این نیز یک ظرفیت خوب است. در واقع برنامه‌های آقای اسماعیلی رویکرد قالب‌دار و دینی نسبت به عرصه هنر دارد که این نیز یک ظرفیت خوب و شایسته است. 

این نماینده استان همدان با اشاره به احتمال تصدی پست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط آقای اسماعیلی گفت: با توجه به برنامه‌های ارائه شده، نظر بنده راجع به ایشان مثبت است.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha