نظر اکثریت نمایندگان مجلس نسبت به اسماعیلی مثبت است

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نظر اکثریت نمایندگان مجلس نسبت به اسماعیلی خوب و مثبت است.

حسن همتی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا درخصوص محمدمهدی اسماعیلی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی در کمیسیون امنیت ملی حضور پیدا کرد و برنامه‌ها و دیدگاه‌های خود را ارائه کرد. بنده بعد از دیدن کلیات برنامه‌ها و صبحت با ایشان، احساس می‌کنم که برنامه‌های خوبی دارد.

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب افزود: با توجه به برنامه‌های ارائه شده، ایشان می‌تواند مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به درستی انجام دهد. به هر روی نظر اکثریت نمایندگان مجلس نسبت به ایشان خوب و مثبت است.

همتی با اشاره به روز دفاع وزرای پیشنهادی در صحن مجلس، تصریح کرد: روز دفاع بسیار مهم است و اینکه یک وزیر چگونه از برنامه‌ها و کارنامه خود دفاع کند برای همه حائز اهمیت است. البته این موضوع برای تمام وزرا صدق نمی‌کند چرا که برخی از وزرای معرفی شده بعید می‌دانم که حتی بعد از دفاع بتوانند رای اعتماد را از مجلس کسب کنند.

وی با اشاره به احتمال رای اعتماد نمایندگان به تصدی پست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط آقای اسماعیلی گفت: با توجه به برنامه‌ها و اینکه اگر ایشان دفاع خوبی داشته باشد، احتمال اینکه بتواند از مجلس رای اعتماد بیاورد، بسیار زیاد است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha