۳۰ مرداد ۱۴۰۰، ۶:۵۲
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 84443444
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

تردد در محورهای خوزستان با اعمال محدودیت‌ ۵۰ درصد کاهش یافت

اهواز - ایرنا- رییس پلیس راه خوزستان از کاهش ۵۰ درصدی تردد در محورهای ورودی و خروجی استان خوزستان خبر داد و گفت: از زمان آغاز محدودیت‌های کرونایی در خوزستان تاکنون از نظر کنترل تردد وضعیت خوبی داشته ایم.

به گزارش ایرنا سرهنگ رضا دولتشاهی جمعه  شب در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: از مردم انتظار داریم تا پایان روز جمعه پنجم شهریورماه به همکاری خود با عوامل پلیس راه ادامه دهند تا کاهش خوبی در ترددها داشته باشیم. 

وی در خصوص ادامه محدودیت های ترافیکی در استان افزود: پس از پایان زمان تعیین شده، ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا در خصوص تمدید یا عدم تمدید محدودیت‌ های ترافیکی تصمیم‌ گیری می‌ کند.

رییس پلیس راه خوزستان گفت: از آنجا که بعضی خودروها از استان خوزستان خارج شده‌ و قصد برگشت دارند، احتمال پیک ترافیک در محورها وجود دارد.

وی افزود: تمام ورودی های استان خوزستان به روی خودروهای با پلاک غیربومی مسدود بوده و از خروج خودروهای بومی نیز همچنان جلوگیری خواهد شد و در صورت تخلف، خودرو خاطی پنج تا ۱۰ میلیون ریال جریمه می شود.

به گزارش ایرنا بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، محدودیت‌های تردد از ۲۴ مردادماه آغاز شده است و تا جمعه پنج شهریورماه ادامه دارد.

اکنون ۲۰ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز، ۲ شهرستان نارنجی و پنج شهرستان زرد کرونایی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha