شمار جان باختگان کرونا در بوشهر به یکهزار و ۶۷۶ نفر افزایش یافت

بوشهر- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته با مرگ ۱۶ نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا شمار جان باختگان این ویروس در این استان از ابتدای شیوع آن تاکنون به یکهزارو ۶۷۶ تن افزایش یافت.

به گزارش ایرنا، دکتر سعید کشمیری روز پنجشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: جان باختگان کرونایی ۲۴ ساعت اخیر در استان بوشهر شامل ۶ مرد با ۸۳، ۸۲، ۸۱، ۶۴، ۵۶، ۶۴ سال سن و ۶ زن با ۷۵، ۷۲، ۶۷، ۶۲، ۶۱ و ۴۱ سال سن با سابقه بیماری زمینه ای قلبی، کلیوی، ریوی، فشارخون، چربی خون و دیابت و چهار مرد  با ۶۱، ۴۲، ۴۱ و ۳۷ سال سن بدون سابقه بیماری هستند.

وی بیان کرد: با احتساب جان باختگان امروز شمار فوتی‌های ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در استان بوشهر به یکهزار و ۶۷۶ نفر رسیده است.

کشمیری اضافه کرد: با بستری ۱۸۵ بیمار جدید در ۲۴ ساعت گذشته شمار بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر ۸۷۶ نفر اعلام شد.

وی یادآور شد: از این شمار ۶۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه کرونایی بستری هستند که ۳۷ نفر از آنان در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۷۷ هزار و ۱۱۷ نفر در این استان به این ویروس مبتلا شده‌اند.

استان بوشهر در وضعیت قرمز خیلی پرخطر کرونایی قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha