کادر درمان با تمام توان در میدان مقابله با کروناست

قم – ایرنا - معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تجلیل از ایثارگری کادر درمان کشور در مقابله با کرونا گفت: کادر درمان با تمام توان در میدان مقابله با کرونا ایستاد و اقدام های موثری در این زمینه انجام داده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، قاسم جان بابایی سه شنبه شب در جلسه ستاد کرونا در قم افزود: ️اگر اقدامات کادر بهداشت و درمان نبود، وضعیت ایران در این پیک به مراتب بدتر از کشورهایی مثل هند می‌شد.

وی پیک کنونی را بسیار شدید دانست و ادامه داد: از تلاش ایثارگرانه کادر درمان کشور در مقابله با کرونا قدردانی می‌کنیم ضمن اینکه باید با هم افزایی و بسیج تمام امکانات با تمام توان در راستای مقابله با این ویروس ایستادگی کرد.

وی با اشاره به شرایط شیوع کرونا در قم گفت: مراکز درمانی در قم نیز با تمام توان در حال خدمات رسانی هستند که زحمات آنها قابل تقدیر است.

استاندار قم: هیچ چیز را فدای سلامت مردم نکردیم

استاندار قم نیز در این جلسه ضمن تقدیر از عملکرد کادر درمان این استان گفت: سیاست ما از ابتدا تکیه بر نظرات کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی قم بود و هیچ ملاحظه کاری سیاسی و حاشیه ای را فدای سلامت مردم نکردیم.

بهرام سرمست، اظهار داشت: ️از تمام ظرفیت های موجود در استان برای مدیریت کرونا استفاده شده است ضمن اینکه با پیگیری فراوان، بیش از  ۹۵ درصد مصوبه های ستاد استانی و ملی مقابله با کرونا در این استان عملیاتی شد.

وی با اشاره به ضرورت تامین واکسن مورد نیاز قم ادامه داد: در صورت تامین واکسن مورد نیاز استان، این امکان وجود دارد که میزان واکسیانسیون روزانه در این استان از حدود ۱۰ تا ۱۵ هزار دوز در روز به حدود ۲۵ هزار دوز افزایش یابد.

عصر امروز وزیر بهداشت با هیات همراه برای بررسی وضعیت شیوع کرونا در این استان، وارد قم شد.

وضعیت کرونایی قم که از ۲۷ خردادماه پس از ۴۰ روز از وضعیت نارنجی به زرد بهبود یافته بود بر اساس آخرین رنگ‌بندی اعلام شده توسط نرم‌افزار ماسک، از تاریخ نهم تیرماه جاری بار دیگر جزو شهرهای نارنجی و از ۲۳ تیرماه مجددا در وضعیت قرمز از نظر شیوع کرونا قرار گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha