اعلام نتایج آزمون مشمولان تعیین تکلیف آموزش و پرورش در اوایل شهریور

تهران- ایرنا- دبیر ستاد برگزارکننده آزمون‌های دانشگاه فرهنگیان گفت: نتایج آزمون پایانی جامع مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش هفته نخست شهریورماه سال جاری اعلام می‌شود.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از دانشگاه فرهنگیان، رضا کچوئیان افزود: در صورت تمدید نشدن تعطیلی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا در سطح کشور با دریافت نتایج نمرات دو مولفه فرهنگی و کارآموزی و آموزش‌پژوهی مشمولان، نتایج قطعی آزمون، هفته نخست شهریور ماه از طریق سایت اصلی دانشگاه و خبرگزاری‌های معتبر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

کچوئیان اظهار داشت: با ارزیابی آزمون کتبی مشمولان رشته آموزش ابتدایی با جامعه آماری ۲۰ هزار و ۳۰۳ نفر شرکت کننده، بیش از ۱۹ هزار نفر به خوبی پاسخگوی سؤالات بودند.

وی، دریافت نمرات فرهنگی و کارآموزی را به ترتیب از معاونت‌های فرهنگی و اجتماعی و آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه به منظور محاسبه نهایی لازم و ضروری خواند و اظهار داشت: تاکنون محاسبه و جمع بندی نهایی به منظور اعلام نهایی نتایج مشمولان آزمون انجام نشده است.

دبیر ستاد برگزارکننده آزمون‌های دانشگاه فرهنگیان خاطرنشان کرد: آن تعداد افراد شرکت‌کننده در آزمون که بنا به دلایل مختلف نظیر تغییر رمز و یا سرعت پایین نت حد نصاب نمره را کسب نکنند می‌توانند روز جمعه ۱۲ شهریور ماه به عنوان آزمون جبرانی همراه با گروه دوم تلاشی مجدد برای کسب موفقیت در آزمون داشته باشند.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، تاکید کرد: بارها در اطلاعیه‌ها و خبرهای منتشر شده، تصریح شده است که تنها منبع اعلام نهایی نتایج آزمون، بعد از تایید رئیس دانشگاه، سایت اصلی دانشگاه فرهنگیان به نشانی cfu.ac.ir است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha