مراکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی برای مهرماه دانشجو می‌پذیرند

تهران - ایرنا - موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اعلام کرد: مراکز علمی کاربردی این دانشگاه برای مهرماه ۱۴۰۰ در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی، به همین منظور  ثبت‌نام داوطلبان دوره‌های کاردانی و کارشناسی(ناپیوسته) در مراکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی برای مهرماه ۱۴۰۰ آغاز شده است تا پذیرش دانشجو در این مراکز در مهرماه هم شروع شود.

براساس این گزارش، با شروع ثبت‌نام داوطلبان دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای و دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی؛ مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی سراسر کشور با ۸۱ عنوان رشته در مقطع کاردانی و ۵۱ عنوان رشته در مقطع کارشناسی و ۵۱۹ کد رشته محل برای مهرماه ۱۴۰۰ دانشجو می‌پذیرند.

علاقمندان برای آشنایی بیشتر و مطالعه دفترچه راهنما و اطلاع از رشته های تحصیلی این مراکز می‌توانند به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org و یا سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی به آدرس www.uast.ac.ir مراجعه کنند.

براساس اعلام روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی، ثبت نام دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی مهرماه ۱۴۰۰ مراکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی از  ۲۴ مردادماه آغاز و تا تاریخ ۳۱ مردادماه سال جاری ادامه دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha