مسابقه عکس و فیلم «دامغان، محرم ۱۴۰۰» برگزار می‌شود

سمنان-ایرنا- رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دامغان گفت: مسابقه عکس و فیلم موبایلی با عنوان «دامغان، محرم ۱۴۰۰» با چهار محور اصلی برگزار می‌شود.

حسین امینیان روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، افزود: محرم و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، هر خانه یک حسینیه، نگاه خلاقانه به آیین های عزاداری دامغان، کودکان و نوجوانان در عزاداری های محرم، چهار محور موضوعی این مسابقه است. 

وی ادامه داد: این رویداد فرهنگی به همت انجمن سینمای جوانان دفتر دامغان، کانون بسیج هنرمندان دامغان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار می‌شود. 

امینیان اضافه کرد: تمامی عکس ها و فیلم های ارسالی باید در محدوده جغرافیایی شهرستان دامغان باشد و هر عکاس می‌تواند حداکثر پنج تا هفت عکس به دبیر خانه ارسال کند و حداکثر زمان فیلم های ارسالی نیز سه دقیقه است. 

وی با اشاره به اینکه ذکر مشخصات اثر و شرکت کننده الزامی است، تصریح کرد: به نفرات اول تا سوم هر بخش به رسم قدرشناسی لوح تقدیر و جوایز نقدی اهدا می‌شود. 

امینیان اظهار داشت: تمام عکس‌های موبایلی، نیمه حرفه‌ای و حرفه‌ای با این مضمون در دایره آثار شرکت در این فراخوان قرار می‌گیرد. 

وی با بیان اینکه، مهلت ارسال آثار تا ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ است، گفت: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه، می‌توانند آثار خود را به دبیرخوانه جشنواره، از طریق فضای مجازی به شماره ۰۹۱۹۸۸۲۴۲۶۰ ارسال کنند. 

به گزارش ایرنا، با توجه به همه گیری ویروس کرونا در سطح جهان و ایران اسلامی، امسال مراسم های عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت حسین بن علی(ع) و یاران باوفای ایشان، به گونه ای متفاوت نسبت به سال های گذشته و با رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، برگزار می‌شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha