فدراسیون مدعی شد؛ سایپا دلیل غیبت «سراجی» در جلسه کمیته فوتسال

تهران- ایرنا- مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال دلیل غیبت رییس کمیته فوتسال در جلسه این کمیته را، مشغله او در باشگاه سایپا خواند.

به گزارش ایرنا، «حسین شریفی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با برنامه ورزشی رادیو تهران در خصوص وضعیت اخذ میزبانی ایران در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: همچنان در حال رایزنی هستیم و امیدواریم میزبانی به ایرن برگردد. فدراسیون جهانی و کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش از این اعلام کرده بودند که کشورهایی که سیستم کمک داور ویدئویی ندارند، این نهادها برای آن کشورها این امکانات را فراهم می کنند. 

وی ادامه داد: چندی پیش قرار بود نماینده شرکت STP به تهران بیاید و ما نیز ملزومات VAR مانند اتاق مخصوص، فیبرنوری و اینترنت را فراهم کردیم اما روز گذشته نامه‌ای به ما ارسال شد که در آن گفته شده بود که با اشاره تحریم‌های ظالمانه‌ای که علیه جمهوری اسلامی ایران وضع شده، فیفا و ای‌اف‌سی نمی توانند به ما در این راستا کمک کنند.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال اضافه کرد: «حسن کامرانی‌فر» دبیر فدراسیون فوتبال هم اعلام کرد که امکان استفاده از این ملزومات را نداریم و مشکل اصلی موضوع حق پخش تلویزیونی است. در این راستا جلساتی با مسوولان صدا و سیما داشتیم و به موارد خوبی رسیدیم. تصویربردای ها نیز باید طبق استانداردهای فیفا انجام شود که مشکلی از این بابت نداریم اما مشکل اصلی و نگران‌کننده موضوع تحریم ها است که در این مورد نیز مانع محسوب می‌شود. 

شریفی در مورد غیبت «مهرداد سراجی» رییس کمیته فوتسال و «وحید شمسایی» عضو این کمیته در جلسه رییس فدراسیون فوتبال با سرمربی تیم ملی فوتسال اظهار داشت: شمسایی در یک برنامه تلویزیونی مشغول است و در زمان جلسه در آنجا حضور داشت. او روز گذشته نیز جلسه خوبی با «شهاب الدین عزیزی خادم» برگزار کرد. سراجی نیز درگیر مسائل مربوط به باشگاه سایپاست و نتوانست در جلسه شرکت کند اما او همچنان رییس کمیته فوتسال است. 

وی در خصوص حواشی انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال زنان گفت: این موضوع همه جا وجود دارد. کمیته بانوان چند گزینه داشت و باید آن‌ها را بررسی می‌کرد. طبق آن چیزی که می‌دانم «شهرزاد مظفر» به دلیل قراردادش در کشور کویت، جزو گزینه‌های موجود نیست. باید در مورد دیگر گزینه ها بررسی شود و در یک جلسه برنامه‌ آن‌ها نیز ارائه شود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha