۴۰ نفر در حوادث رانندگی درون شهری کرمانشاه کشته و ۴۶ نفر مصدوم شدند

کرمانشاه - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال تا نیمه مرداد ماه جاری، ۴۰ نفر در حوادث رانندگی درون شهری این استان جان خود را از دست دادند و ۴۶ نفر هم مصدوم شدند.

سرهنگ فضل الله شیری روز سه‌شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در این مدت، ۳۵ فقره تصادف منجر به فوت در شهرهای استان رخ داده است که در مقایسه با تصادفات فوتی سال قبل که ۴۴ مورد بوده ۲۰ درصد کاهش نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: در این سوانح ۴۰ نفر جان خود را از دست داده‌اند که نسبت به جان باختگان حوادث درون شهری سال قبل که ۴۶ نفر بودند کاهش ۱۳ درصدی را شاهد هستیم.

سرهنگ شیری همچنین تعداد تصادفات جرحی امسال را نیز یک هزار و ۳۴۱ فقره ذکر کرد و افزود: این تعداد سانحه نسبت به یک هزار و ۳۱۵ تصادف جرحی سال قبل ۲ درصد افزایش داشته است.

رییس پلیس راهور کرمانشاه آمار مصدومان حوادث رانندگی درون شهری استان را یک هزار و ۶۸۳ نفر عنوان و تاکید کرد: تعداد مصدوم نیز نسبت به سال قبل که یک هزار و ۶۵۷ نفر بوده است ۲ رشد رشد نشان می‌دهد.

وی تعداد تصادفات خسارتی را نیز ۸۷۵ مورد ذکر کرد و گفت: این تعداد سانحه در مقایسه با یک هزار و ۸۹۸ فقره سانحه خسارتی سال قبل ۵۴ درصد کاهش داشته است.

سرهنگ شیری جمع کل تصادفات فوتی، جرحی و خسارتی در ۴ ماه و ۱۵ روز ابتدای امسال را ۲ هزار و ۲۵۱ فقره ذکر کرد و یادآور شد: این تعداد تصادف در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که سه هزار و ۲۵۷ مورد بوده است ۳۱ درصد کاهش نشان می‌دهد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha