قهرمان کشتی المپیک: می کوشم در المپیک ۲۰۲۴ پاریس هم طلا بگیرم
محمدرضا گرایی قهرمان کشتی فرنگی المپیک ۲۰۲۰ توکیو

شیراز-ایرنا - قهرمان طلایی کشتی فرنگی المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: برنامه دارم تا در مسابقات المپیک ۲۰۲۴ پاریس دوباره مدال طلا بگیرم و می‌کوشم باردیگر دل مردم ایران به ویژه مردم فارس راشاد کنم.

محمدرضا گرایی یکشنبه در حاشیه آیین تجلیل از ورزشکاران المپیک در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: خدای بزرگ را سپاس می گویم که مدال طلای المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کردم و سهمی در خوشحالی مردم داشتم.

 وی گفت: قبل از المپیک، رباط زانویم پاره شد بود اما خوشبخاته توانستم  با آن مدارا کنم و به هنگام  کشتی اذیت نشدم اما اخیرا از پایم عکس ام آر آی گرفتم تا ببینم پزشکان چه  تصمیمی می گیرند.

 دارنده مدال طلای المپیک ادامه داد: باید در اردوی تیم ملی برای شرکت در مسابقات جهانی نروژ که قرار است  روزهای ۱۰ تا ۱۸ مهرماه ۱۴۰۰ در شهر اسلو پایتخت این برگزارشود، شرکت کنم و تمام سعی و تلاش من این است که در این رقابت های مهم هم مدال طلا بگیرم.

۵۰ سکه اهدایی گرفتم 

گرایی در مورد وعده  پاداش های المپیک هم گفت : ۵۰ سکه اهدایی شورای عالی ورزش را دریافت کردم و امیدوارم دیگر وعده ها هم محقق شود.  

شرمنده مردم شدم 

همچنین محمدعلی برادر بزرگتر محمدرضا هم به ایرنا گفت:  تمام تلاش خود را انجام دادم تا با کسب بهترین مدال در المپیک ۲۰۲۰ توکیو دل مردم را شاد کنم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد و شرمنده آنها شدم.

وی گفت: از این لحظه خودم را برای المپیک ۲۰۲۴ پاریس آماده می کنم تا در آنجا بتوانم  زحمات مسئولان و دست اندرکاران را با کسب مدال جبران  و دل مردم را شاد کنم.

گرایی افزود: همچنین در مهرماه ۱۴۰۰ مسابقات جهانی کشتی فرنگی در نروژ پیش رو داریم و همه سعی و تلاشم براین است که مدال کسب کنم و بتوانم پرچم کشورم را به اهتزاز در آورم و سهمی در خوشحالی مردم داشته باشم.

محمدرضا گرایی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو در وزن ۶۷ کیلوگرم کشتی فرنگی نشان طلا گرفت و محمدعلی هم با وجود شایستگی ها به مقام پنجم دست یافت و با اجرای فن سنجاب پرنده لقب شاهین المپیک را کسب کرد.

ویترین افتخارات برادران  گرایی

محمدعلی گرایی  ۲ برنز قهرمانی جهان ، طلای بازی‌های آسیایی ، یک برنز و ۲ نقره قهرمانی آسیا ، طلای بازی‌های داخل سالن آسیا و نظامیان جهان را در ویترین افتخارات خود دارد.

همچنین محمدرضا گرایی ، مدال طلای امیدهای جهان ، برنز بازی‌های آسیایی، طلای قهرمانی آسیا و برنز دانشجویان جهان و نشان طلای المپیک ۲۰۲۰ توکیو در کارنامه دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha