آنچلوتی: «بنزما» شخصیت بزرگی دارد؛ «ناچو» مدافع بدبینی است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال رئال‌مادرید گفت: بنزما تیم را تکمیل می‌کند و در دفاع نیز به خوبی کمک می‌کند. گفتن اینکه بنزما مهاجم است، برای او کافی نیست. کریم بسیار کامل است و شخصیت بزرگی دارد.

به گزارش ایرنا، بامداد یکشنبه در ادامه هفته نخست لیگ فوتبال باشگاه‌های اسپانیا، رئال‌مادرید به مصاف آلاوس رفت و به برتری چهار بر یک دست یافت تا شروع خوبی تحت هدایت «کارلو آنچلوتی» داشته باشد.

سرمربی ایتالیایی و جدید کهکشانی‌ها در نشست خبری پس از این دیدار اظهار داشت: این پیروزی باعث می‌شود تا احساس خوبی داشته باشم. نیمه اول پیچیده بود و ممکن بود همه‌چیز از دست برود اما کل تیم متعهد بود و می‌خواست برنده شود. 

وی افزود: بازیکنان رئال نیازی به توصیه‌های من ندارند. من به «کریم بنزما» و «کاسمیرو» چه باید بگویم؟ سعی می‌کنم تجربیاتم را طوری در اختیار تیم بگذارم که خوب بازی کنیم و پیروز شویم.   

آنچلوتی در پاسخ به این پرسش که آیا «گرت بیل» متعهد است یا خیر گفت: او مثل بقیه است. تیم در کل در پیش فصل به خوبی کار کرده و هیچ کس در کار تنبل نبوده است. گرت خوب کار کرده و قرار است بهتر شود. شرایط او در حال حاضر مطلوب نیست اما بیل انگیزه زیادی دارد. 

آنچلوتی: «بنزما» شخصیت بزرگی دارد؛ «ناچو» مدافع بدبینی است

سرمربی تیم فوتبال رئال‌مادرید در مورد عملکرد و نقش بنزما در تیم بیان کرد: او توانایی بسیار خوبی در خواندن بازی حریف دارد. تیم را تکمیل می‌کند و در دفاع نیز به خوبی کمک می‌کند. گفتن اینکه بنزما مهاجم است، برای او کافی نیست. کریم بسیار کامل است و شخصیت بزرگی دارد. او نسبت به گذشته بسیار کامل‌تر شده است. 

وی در مورد «ناچو» و نقشش در دفاع رئال مادرید اظهار داشت: ناچو بازیکنی است که توانایی تمرکز در هر دقیقه از بازی را دارد. همه مدافعان این کار را نمی‌کنند. دو نوع مدافع در فوتبال وجود دارد؛ خوش‌بین و بدبین. او بدبین است و معتقد است همیشه اتفاق بدی رخ می‌دهد و به همین دلیل است که او ۹۰ دقیقه تمرکز دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha