ناظم‌الشریعه: تغییرات تیم ملی فوتسال برای «عزیزی خادم» عجیب بود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال گفت:‌ یکی از موضوعاتی که برای رییس فدراسیون شرح دادم، تغییرات تیم ملی از سال ۲۰۱۶ بود. تیم ما حدود ۵۰ درصد تغییر کرده بود و این تغییرات برای عزیزی خادم عجیب بود. 

به گزارش ایرنا، «سید محمد ناظم‌الشریعه» روز یکشنبه در گفت و گو با برنامه رادیویی تهران ورزشی در خصوص جلسه خو با مسوولان فدراسیون فوتبال اظهار داشت: جلسه خوبی با شهاب الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون، حسن کامرانی‌فر دبیرکل و امین نوروزی رییس کادر پزشکی تیم‌های ملی فوتبال برگزار کردیم و همه موضوعات لازم را به آنها انتقال دادم. تا الان حمایت خوبی از سوی رییس فدراسیون داشتیم. امیدوارم این جلسات باعث شود تا با شرایط خوبی وارد جام جهانی شویم.  

وی ادامه داد: بحث هایی نیز در خصوص قراردادهای کادرفنی وجود داشت که عزیزی خادم هفته پیش با من تماس گرفت و خواستار انجام این موضوع شده بود اما چون درگیری زیادی برای حضور در جام جهانی داشتیم، خیلی به این موضوع توجه نمی‌کردیم. 

سرمربی تیم ملی فوتسال اضافه کرد: موضوع مهم دیگر بحث چگونگی اعزام به لیتوانی است. ما برای این مسابقات به نفراتی مثل آنالیزور و ماساژور نیاز داریم که بسیار تاثیرگذار هستند. عزیزی خادم نیز با این موضوع موافقت کرده و تاکید کرد که تیم به صورت کامل و حرفه‌ای به جام جهانی اعزام شود.    

ناظم‌الشریعه برگزاری سه هفته ابتدایی لیگ پیش از جام جهانی گفت: با این کار به دو موضوع بسیار مهم کمک کردیم. یکی تعیین تکلیف قرارداد بازیکنان و دیگری در شرایط مسابقه بودن آن‌ها مدنظر ما بود که واقعا مهم است چرا که تیم ما بازی‌های دوستانه زیادی نداشت. 

وی ادامه داد: تا کنون ۲۵ بازیکن را انتخاب کردیم و بعید است بدون شناخت از یک بازیکن که در گذشته نمی‌شناختیم، نفر جدیدی اضافه کنیم. اما با این حال باز هم لیگ را به شدت پیگیری می کنیم و اگر بازیکنی را دیدم که به کار تیم ملی می‌آید، پس از جام جهانی او را دعوت می کنیم. 

سرمربی تیم ملی فوتسال تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که برای رییس فدراسیون شرح دادم، تغییرات تیم ملی از سال ۲۰۱۶ بود. تیم ما حدود ۵۰ درصد تغییر کرده بود و این تغییرات برای عزیزی خادم عجیب بود. 

ناظم‌الشریعه افزود: باید قبول کنیم همه چیز نتیجه نیست. شرایط فدراسیون در این دو سال خوب نبود و واقعا کسی نبود به کمک ما بیاید. الان هم باید صبور باشیم تا فدراسیون جدید کارش را کند.

وی در مورد پرداخت معوقه کادرفنی تیم ملی فوتسال گفت: قرارداد بازیکنان و کادر در دوسال گذشته پرداخت نشد و حالا نیز مبلغ بالایی نیست. خوشبختانه عزیزی خادم در یک ماه گذشته پاداش بازیکنان را پرداخت کرده و کادرفنی هم تقریبا قراردادشان را گرفتند. در حال حاضر نیز رییس فدراسیون به کامرانی‌فر دستور داده که قرارداد جدید پیش از اعزام جام جهانی پرداخت شود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha