۲۳ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۰۸
کد خبرنگار: 3145
کد خبر: 84436772
۰ نفر

برچسب‌ها

اطلاع رسانی شفاف از عملکرد دستگاه‌های اجرایی و امنیتی ضروری است

ساوه - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی ساوه گفت: امروز دشمنان با ترفندهای رسانه ای و ایجاد شایعات درصدد بروز ناامنی و برهم زدن آسایش ملت ایران هستند اما اطلاع رسانی شفاف از عملکرد دستگاه‌های اجرایی و امنیتی ضمن ناکامی دشمن، برای مردم و جامعه امیدبخش است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ «علی‌اکبر عیسی آبادی» روز شنبه در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه شهرستان ساوه گفت: جایگاه خبرنگاران از اهمیت بالایی در جامعه برخوردار است و بسیاری از مشکلات فرهنگی و اجتماعی با همکاری این قشر فرهیخته برطرف می‌شود.

وی بیان کرد: امروز که دشمن به دنبال ناامیدی مردم است، شفاف سازی و اطلاع‌رسانی در زمینه فعالیت دستگاه‌های اجرایی و امنیتی امری حائز اهمیت است که باید مدنظر قرار گیرد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه عنوان کرد: تامین امنیت و آرامش شهروندان اولویت نخست نیروی انتظامی است و در این مسیر با ناقضان قانون با حساسیت و دقت برخورد جدی خواهد شد.

سرهنگ عیسی آبادی در مورد عملکرد نیروی انتظامی شهرستان در مدت چهار ماه نخست امسال گفت: در این مدت یک هزار و ۲۷۰ فقره سرقت در شهرستان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۲ درصد افزایش یافته است.

وی ادامه داد: دستگیری ۶۸۷ سارق با رشد ۴۴ درصدی نسبت به سال گذشته و همچنین کاهش ۱۴ درصدی نزاع و درگیری در سطح شهرستان از نتایج مثبت اقدامات این نهاد امنیتی در جامعه است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه گفت: در چهار ماهه نخست سال جاری ۲۲۵ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و بیش از ۲۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان ساوه کشف شده است.

عیسی آبادی افزود: ۸۰ درصد کشفیات مواد مخدر در سطح شهرستان از خرده‌فروشان بوده است که به همین منظور تمرکز نیروی انتظامی در این حوزه بیشتر شده و در دستور کار قرار دارد.

وی از مردم درخواست کرد ضمن در زمینه پیشگیری از سرقت‌ها، نکات ایمنی را رعایت کرده و در حفظ و حراست از اموال خود دقت کنند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه بیان کرد: پروانه ساخت کلانتری ۱۳ ساوه صادر و در روزهای آتی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد که نقش بسیار مهمی در تامین امنیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha