مردم به خبرنگاران اعتماد دارند

زنجان - ایرنا - مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان، با بیان اینکه در اعتماد مردم به خبرنگاران هیچ شکی نیست، گفت: مردم به خبرنگاران اعتماد خاص دارند چون آنها امتحان خود را نزد مردم، پس داده‌اند و کاملاً بی‌طرفانه، مسائل را پیگیری و اطلاع رسانی می‌کنند.

میرحیدر رضوی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی خبرنگاران در اطلاع رسانی با هدف آگاه سازی جامعه، گفت: کار این قشر زمان و مکان ندارد و حقیقتا ۲۴ ساعته مشغول هستند.

وی با تاکید بر اینکه حرف خبرنگاران برای مردم سند است، افزود: شاید صحبت‌های یک مدیر برای مردم خیلی گیرایی و جذابیت نداشته باشد، اما همان حرف‌ها، اگر از زبان یک خبرنگار باشد، با جان و دل قبول می‌کنند.

 مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان، با بیان اینکه مردم خبرنگاران را پذیرفته‌اند، گفت: بنابراین، خبرنگاران هم باید از این ظرفیت اعتماد مردمی، به خوبی استفاده کنند.

رضوی خبرنگاران را پل ارتباطی موثق و موجه بین مردم و مسئولان عنوان کرد و افزود: شکی نیست که خبرنگاران نقش خود را به خوبی ایفا کرده‌اند چون هر وقت بخواهیم موضوعی را به اطلاع مردم برسانیم، کافیست که گوشه کار را  به یک خبرنگار بدهیم او خود می‌داند چگونه آن را در اختیار مردم بگذارد.

وی با بیان اینکه اصلاً دغدغه و نگرانی خاطری هم از این بابت نیست، گفت: خبرنگاران دلسوز مردم و کشور هستند و  موضوعات را تحلیل و به درستی منتشر می کنند.

این مسئوول با تاکید بر اینکه نمی توان برای شغل خبرنگاران ارزش ریالی تعیین کرد، افزود: خبرنگاران فراتر از عشق و علاقه کار می‌کنند و زحمت، وقت و انرژی که برای کار می‌گذارند، خیلی بیشتر از حد وظیفه خودشان است.

رضوی با بیان اینکه ارزش کار خبرنگاران بر کسی پوشیده نیست، افزود: همه ما می‌دانیم که اگر عشق در کار آنها نباشد، نمی توانند دوام بیاورند.

مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان، تصریح کرد: شاید خبرنگاران چنین تصور کنند که زحمات آنها دیده نمی شود، اما در واقع این گونه نیست و همه اقشار و گروه‌های مختلف مردمی حاص زحمات آنها را هم می‌بینند، می‌شنوند و احساس می‌کنند.

وی مسوولان نباید ارتباط خود را با خبرنگاران قطع کنند، گفت: آنها بازوی امور مالیاتی هستند چون می توانیم موضوعات زیادی از جمله موضوع مهم مالیات را، از طریق خبرنگاران به اطلاع مردم برسانیم.

رضوی گفت: مردم مسائل مختلف پیرامون حوزه مالیات را، از طرف خبرنگاران به راحتی قبول می کنند تا از یک مدیر و علت این است که شاید حرف مدیران  به عنوان متولیان درون سازمانی،  برای مردم اثربخشی لازم را نداشته باشد.

مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان، با اشاره به اینکه خبرنگاران، به خصوص در استان زنجان در کار خود سنگ تمام می‌گذارند، افزود: آنها با موشکافی موضوعات و مباحث، آن را  کاملا روان و عامه پسند در اختیار مردم می‌گذارند که این هنر یک خبرنگار است و در واقع، یک خبرنگار هنرمند نیز به شمار می‌رود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha