۸۲ تیم بسیج دزفول در طرح شهید سلیمانی مشارکت می‌کنند

دزفول - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول با اشاره به دستور مقام معظم رهبری برای استفاده از تمام توان نیروهای مسلح برای مقابله با کرونا گفت: ۸۲ تیم پنج نفره در دزفول آماده مشارکت در طرح شهید سلیمانی هستند.

به گزارش ایرنا سرهنگ پاسدار محمدرضا لیلی زاده روز شنبه در جریان بازدید از خبرگزاری ایرنا دفتر دزفول به مناسبت روز خبرنگار افزود: علاوه بر این تیم‌های بسیج، تمام نیروهای بسیج شهرستان دزفول از جمله بسیج دانشجویی و بسیج پزشکی و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

وی با اشاره به آغاز پیک جدید کرونا در شهرستان دزفول گفت: نیروهای بسیج و سپاه برای جلوگیری از سرایت ویروس در جامعه و کمک به کادر درمان وارد عمل شده‌اند و از هیچ تلاشی در این راه دریغ نمی‌کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول بیان کرد: امروز جلسه‌ای در مورد تقسیم وظایف برای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب درخصوص مقابله با کرونا در ناحیه مقاومت بسیج دزفول برگزار و مقرر شد تمام ظرفیت بسیج برای طرح شهید سلیمانی و واکسیناسیون مورد استفاده قرار گیرد.

وی با اشاره به راه اندازی سه مرکز تجمیعی واکسیناسیون در مسجد توتونچی، مسجد صاحب الزمان(عج) جنوبی و مسجد گاومیش آباد افزود: سالن ۹ دی صالحین دزفول نیز آماده خدمات رسانی به مردم برای مقابله با کرونا است.

سرهنگ لیلی‌زاده با بیان اینکه تمام ظرفیت بسیج بدون هیچ چشمداشتی وارد عرصه شده است، گفت: اخیرا رئیس جمهوری و معاون اول وی دستور واردات واکسن را داده‌اند و قرار است شهریور ماه واکسن ایرانی برکت نیز به دست ما برسد از این رو باید زیرساخت‌های لازم را برای واکسیناسیون در شهرستان افزایش دهیم.

وی با اشاره به اشتیاق بالای مردم دزفول برای واکسیناسیون افزود: شلوغی مراکز تجمیعی واکسیناسیون دزفول به دلیل همین اشتیاق بالا است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول بیان کرد: نیروهای بسیج در سه ماه گذشته در مرکز تجیمعی شهید درویش‌زاده دزفول در زمینه نگهبانی، تامین امنیت و سایر امور در حال خدمت رسانی هستند.

۸۲ تیم بسیج دزفول در طرح شهید سلیمانی مشارکت می‌کنند

خبرنگاری از مشاغل سخت و پراسترس است

 سرهنگ لیلی زاده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه قلم به ویژه شهید محمود صارمی و تسلیت ایام محرم گفت: خبرنگاران به صورت شبانه روزی در حال انجام رسالت خطیر خود هستند.

وی خبرنگاری را از مشاغل سخت و پراسترس دانست و افزود: برخی اخبار منفی در روحیه خبرنگاران هم تاثیر منفی به جا می‌گذارد ولی خبرنگاران با وجود حقوق و دستمزد پایین با تعهد و جسارت بالا به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول بیان کرد: شهید محمود صارمی در راه اطلاع رسانی و انتشار اخبار واقعی جان خود را تقدیم کرد و تا آخرین لحظه حیات به کار خبرنگاری پرداخت.

وی افزود: کنسولگری و سفارتخانه‌ها جزو نقاط امنی هستند که باید از تمام بلایا منفک باشند ولی متاسفانه گروه طالبان حداقل‌ها را هم رعایت نکردند و این خبرنگار را به همراه هشت دیپلمات دیگر به شهادت رساندند.

سرهنگ لیلی‌زاده از خبرنگاران خواست همواره تعهد، صداقت و امانت‌داری را سرلوحه فعالیت خود قرار دهند و در این راه تلاش کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول همراه با مسوول روابط عمومی این ناحیه و مسوول بسیج دانشجویی شهرستان دزفول با حضور در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در دزفول، یاد و خاطره شهدای عرصه قلم به ویژه شهید محمود صارمی را گرامی داشتند.

شهید صارمی خبرنگار اعزامی ایرنا به مزار شریف افغانستان در سال ۱۳۷۷ در حمله طالبان به کنسولگری ایران همراه با چند دیپلمات دیگر به شهادت رسید.

شورای فرهنگ عمومی یک سال بعد این روز را به عنوان روز خبرنگار در تقویم جمهوری اسلامی ثبت کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha