آمادگی همه مراکز و پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان برای آزمون جمعه

تهران- ایرنا -عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، از اعلام آمادگی مراکز و پردیس های این دانشگاه برای برگزاری آزمون مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش، روز جمعه ۲۲ مرداد جاری خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از دانشگاه فرهنگیان، رضا کچوئیان امروز در بیست و هشتمین اجلاس ویدئو کنفرانس سراسری مدیران استانی و سرپرستان پردیس ها و روسای مراکز، با اشاره به برگزاری آزمون پایانی جامع مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش، در روز جمعه ۲۲ مرداد جاری در اوج پنجم بیماری کرونا، تصریح کرد: در شرایط فعلی بر اساس اعلام نظر ستاد ملی مقابله با کرونا و مساعد نبودن شرایط برگزاری آزمون حضوری، آزمون مذکور برای ۲۳ گروه درسی به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

دبیر ستاد برگزار کننده آزمون های دانشگاه فرهنگیان، با تاکید بر دایر و فعال بودن همه مراکز و پردیس های کشور روز جمعه پیش رو اظهار داشت: مهیا بودن شرایط در مراکز و پردیس ها در صورت تمایل مشمولان آزمون برای حضور و دریافت خدمات لازم و ضروری است.

وی، کسب حد نصاب نمره برای مشمولان شرکت کننده در آزمون را مهم خواند و گفت: دریافت ۶۵ درصد نمره از کل آزمون، تضمین کننده موفقیت افراد برای استخدام در وزارت آموزش و پرورش است.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، بازنگری شاخص های رهنامه ۴۰ ماده‌ای دانشگاه را ضرورتی اجتناب ناپذیر به منظور کیفی سازی فعالیت‌ها در سطح دانشگاه دانست و با اعلام بازنگری رهنامه در معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه، افزود: این مهم به زودی برای اجرا به مراکز و پردیس های استانی سراسر کشور، ابلاغ خواهد شد.

وی، بر استمرار ارزیابی درونی گروه های آموزشی دانشگاه فر هنگیان تاکید کرد.

او از سامانه HES به عنوان مهم ترین ابزار ارتباطی دانشگاه با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سخن گفت و با تاکید بر تکمیل داده ها در این سامانه خاطر نشان کرد:بارگذاری آمار و اطلاعات باقی مانده مربوط به دانشگاه از سوی مدیریت‌های استانی در این سامانه ضروری است. در حال حاضر نیز تکمیل داده ها در حوزه توسعه رشته هایی نظیر آموزش کار، فناوری و امور تربیتی فعالیتی مهم به شمار می رود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha