فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از ایرنا تقدیر کرد

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه روز چهارشنبه با حضور در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در کرمانشاه، از تلاش‌های خبرنگاران ایرنا و تعامل خوب آنها با ناجا تقدیر کرد و روز خبرنگار را هم گرامیداشت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار سرتیپ دوم «علی اکبر جاویدان» روز چهارشنبه به همراه سرهنگ «محمدرضا آمویی» معاون اجتماعی و سرهنگ «فرزاد پورنظری» رییس اداره اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان در دفتر ایرنا حاضر شدند و روز خبرنگار را به خبرنگاران این خبرگزاری تبریک گفتند.

سردار جاویدان با گرامیداشت ماه عزای اباعبدالله الحسین(ع) و سالروز شهادت شهید محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری ایرنا، روز خبرنگار را تبریک گفت و عنوان کرد: از تعامل خوب خبرگزاری جمهوری اسلامی با نیروی انتظامی استان تقدیر و تشکر می کنم.

او با بیان اینکه رسانه‌های امین و صادق نقش بسیار ارزنده‌ای در افزایش احساس امنیت و اعتماد مردم به ناجا دارند، گفت: از تمام این رسانه‌ها که برای اطلاع رسانی صحیح و آگاهی بخشی و حل مشکلات مردم و ارتقای امنیت استان تلاش می کنند، سپاسگزارم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از ایرنا تقدیر کرد

سردار جاویدان تاکید کرد: بی شک فرهنگ سازی و آگاه کردن مردم می تواند زمینه را برای کاهش جرایم در جامعه فراهم کند.

فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: اطلاع رسانی صحیح، به موقع و حرفه ای، جلو شیوع اطلاعات نادرست و توطئه افراد مغرض را می گیرد و دیگر فضایی برای شانتاژ خبری و انتشار اخبار کذب نمی ماند.

او همچنین گفت: با وجود کم کارهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی که تاثیر مستقیمی بر تامین امنیت استان دارد، نیروی انتظامی تمام توان خود را برای ارتقای امنیت و احساس آن در استان بکار می گیرد و کم کاری دیگران را بهانه نخواهد کرد زیرا خود را مکلف می داند تا بار بیشتری به دوش بکشد.

رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز کرمانشاه نیز با تقدیر از ارتباط نزدیک نیروی انتظامی با رسانه های استان اظهار کرد: ناجا ارتباط بسیار نزدیکی با خبرگزاری ایرنا دارد و بخش مهمی از تولیدات این خبرگزاری مربوط به حوزه انتظامی و راهنمایی است.

«فرزاد نویدی» با اشاره به وجود مشکلات معیشتی، شیوع کرونا و آسیب های اجتماعی متعدد در استان افزود: با وجود این مشکلات تعامل مناسب پلیس با مردم ستودنی است.

مشروح گفت و گوی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با خبرنگاران ایرنا بزودی منتشر خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از ایرنا تقدیر کرد

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha