نظارت بر اصناف اردبیل افزایش می‌یابد

اردبیل- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از تشدید بازرسی‌های اصناف و نظارت بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در راستای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در این استان خبر داد.

به گزارش ایرنا، رامین صادقی روز چهارشنبه در نشست کمیسیون نظارت مرکز استان گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی همچون استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی در همه واحدهای صنفی از جمله پاساژها، مجتمع‌های تجاری، بازارها، فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای به صورت ویژه توصیه شده است.

وی افزود: روزانه بازرسان معاونت بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل به همراه بازرسان اتحادیه‌های مختلف و نمایندگان بهداشت، اماکن و تعزیرات حکومتی از واحدهای صنفی بازدید و تخلف‌های احتمالی را بررسی می‌کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل تاکید کرد: رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و خدمات‌دهی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی باید در همه اماکن عمومی و پرتردد مبنای کار باشد.

وی پیش‌تر از کشف ۲ هزار و ۱۳ مورد تخلف در جریان بازرسی‌های سه ماهه نخست سال‌جاری از واحدهای صنفی در استان اردبیل خبر داده بود.

حدود ۵۵ هزار واحد صنفی مجاز دارای پروانه در حال حاضر در بخش کسب و کار استان اردبیل فعالیت دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha