جشنواره ملی زنان و حیات اجتماعی در کیش تمدید شد

کیش - ایرنا - مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی زنان و حیات اجتماعی در قرن ۱۵ که توسط اداره امور زنان سازمان منطقه آزاد کیش با همکاری جهاد دانشگاهی واحد الزهرا (س) برگزار می‌ شود تا چهارم شهریور تمدید شد.

به گزارش ایرنا، دبیر این همایش روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: هم‌اندیشی استادان و فرهیختگان در خصوص بازشناسی و چگونگی ارتقاء نقش بانوان در عرصه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، بهداشتی و مدیریتی و بررسی راهکارهای توانمندسازی و افزایش مشارکت زنان در عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و مدیریتی و رسیدن کشور به توسعه در خور و شایسته در قرن ۱۵،‌ از مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشنواره است.

لیلی صدیق افزود: محورهای اصلی این جشنواره شامل زنان و مشارکت در سیاست‌گذاری و برنامه‌های توسعه،  زنان و مشارکت در علم و فناوری و نهضت پیشرفت، زنان، تحول و مدیریت خانواده، زنان و راهکارهای مشارکت اجتماعی است و علاقه‌مندان می‌توانند تا چهارم شهریور ۱۴۰۰ برای ثبت‌نام به آدرس http://festival.kish.ir مراجعه کنند.

اداره امور زنان سازمان منطقه آزاد کیش بر اساس منشور حقوق و مسئولیت‌های زنان و قانون چگونگی اداره مناطق آزادتجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی تاسیس شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha