۱۸ مرداد ۱۴۰۰، ۱۷:۳۹
کد خبرنگار: 3028
کد خبر: 84432062
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مجیدی: ۱۴ روز حیاتی پیش روی استقلال است؛ با کسی تعارف نخواهم داشت

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به نمایندگی از میلیون‌ها استقلالی، در ۱۴ روز آینده بر سر منافع استقلال و امور نقل و انتقالات با کسی تعارف نخواهم داشت و سعی می‌کنم در صورت نیاز به صورت شفاف با هواداران در ارتباط باشم.

به گزارش ایرنا، فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال بعد از شکست تیمش در فینال جام حذفی مقابل فولاد در مطلبی در صفحه شخصی خود، اظهار داشت: هواداران عزیز، برای نمایش و نتیجه دیشب(یکشنبه) از شما پوزش می‌خواهم. خوب می‌دانم که در این شرایط، یک قهرمانی چقدر حال شما را خوب می‌کرد.

وی ادامه داد: وقتی دلداری‌های اکثریت هواداران، به خصوص عزیزانی که در اهواز و فرودگاه تهران حضور داشتند را می‌بینم، خیلی بیشتر شرمنده وجدان و انصاف بی‌پایان شما عاشقان استقلال می‌شوم و این رفتار، انگیزه من را برای یک شروع مجدد دوچندان می‌کند.

وی در ادامه افزود: فصل جدید برای ما از همین امروز شروع شده است. ۱۴ روز سرنوشت‌ساز و به شدت حیاتی پیش‌روی ماست. اگر در این مدت کوتاه پروژه تمدید و تقویت تیم را به درستی انجام ندهیم، موفقیت‌ها شروع نمی‌شود. در این ساعت‌ها نمی‌خواهم از مشکلات بگویم که خیلی از گفتنی‌ها را بعد از بردها با شما هواداران عزیز درمیان گذاشتم. اهل بهانه‌جویی نیستم و مسوولیت این شکست را می‌پذیرم.

مجیدی اظهار داشت: بازیکنان من تمام تلاش خود را برای موفقیت انجام دادند. باید بدانید که خیلی از بازیکنان من در هفته‌های اخیر بدون آنکه خبرش رسانه‌ای بشود، در شرایط بسیار سخت و باوجود مصدومیت‌های مختلف ازخودگذشتگی کردند و وظیفه خودم می‌دانم در پایان فصل از همه آنها و کادر فنی، پزشکی، اجرایی، تدارکات و رسانه‌ای تیم تشکر کنم.

سرمربی استقلال همچنین بیان داشت: در ۱۴ روز آینده باید به طور شبانه‌روزی کار کنیم. باید بیدار باشیم و اجازه ندهیم فرصت نقل‌وانتقالات مثل ۲ سه فصل اخیر از بین برود. به نمایندگی از میلیون‌ها استقلالی، در ۱۴ روز آینده بر سر منافع استقلال و امور نقل و انتقالات با کسی تعارف نخواهم داشت و سعی می‌کنم در صورت نیاز به صورت شفاف با هواداران در ارتباط باشم.

مجیدی در پایان گفت: در پایان قهرمانی تیم فولاد را به مردم خوزستان، مدیریت، کادرفنی و بازیکنان این تیم تبریک می‌گویم‌.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha