۱۸ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۳۹
کد خبرنگار: 1163
کد خبر: 84431680
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

بهزیستی کردستان ۵۶ میلیارد ریال نذورات جمع آوری کرد

سنندج- ایرنا- معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی کردستان گفت: در قالب طرح "پویش ولایت" فاصله زمانی قربان تا غدیر ۵۶ میلیارد و ۴۵۸ میلیون ریال کمک مردمی توسط مراکز و دفاتر بهزیستی استان جمع آوری شد.

حسین رسولی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این میزان کمک جمع آوری شده در قالب گوشت ذبح شده، دام زنده اهدایی، مشارکت‌های نقدی، بسته های معیشتی و کمک‌های غیر نقدی بوده است.

وی با بیان اینکه در این پویش یک هزار و ۱۱۲ نفر مشارکت داشته اند، گفت: از این میزان ۴۲ هزار و ۷۱۵ کیلوگرم گوشت دام زنده به ارزش ۴۶ میلیارد و ۲۷۷ میلیون ریال بود.

معاون مشارکت های مردمی بهزیستی کردستان میزان کمک‌های نقدی را پنج میلیارد و ۴۵۸ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: کمک‌های غیرنقدی جمع آوری شده نیز چهارمیلیارد و ۵۷۴ میلیون ریال بود.

وی یادآورشد:کمک‌های جمع‌آوری شده درمیان مددجویان مستمری‌بگیر وغیرمستمری بگیر بهزیستی و نیازمندان بی بضاعت زیرپوشش و موسسات خیریه زیرپوشش این نهاد توزیع شد.

رسولی اعلام کرد: امسال نذورات عیدقربان توسط دفاتر و ادارات بهزیستی در شهرستان ها، ۹۴ موسسه خیریه زیرپوشش و ۵۳ مرکز مثبت زندگی در سطح استان جمع آوری شد.

دریافت نذورات عید قربان توسط سازمان بهزیستی از ۲۹ تیر تا هفتم مرداد و همزمان با دهه ولایت از (قربان تا غدیر) انجام شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha