پیکر «علیرضا خزایی» خبرنگار پیشکسوت ایرنا در سینه خاک آرام گرفت

تهران- ایرنا- آیین تشییع و تدفین «علیرضا خزایی» خبرنگار پیشکسوت خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در قطعه ۲۵۵ نام‌آوران بهشت زهرا (س) تهران با حضور اعضای خانواده و تعدادی از بازنشستگان، پیشکسوتان، کارکنان و همچنین معاون خبر این خبرگزاری، برگزار شد.

به گزارش ایرنا, خزایی از مدیران، خبرنگاران پیشکسوت و نیروهای فعال و خستگی ناپذیر ایرنا بود و سه دهه از عمر خود را در حوزه‌های مختلف خبری از جمله ‌مشاور مدیرعامل، مدیرکل اخبار داخلی، مدیر کل استان‌ها، معاون اداره کل چند رسانه ای، رئیس مرکز ایرنا در مسکو، رئیس مرکز دوشنبه، خبرنگار مرکز کرمانشاه، سردبیر گروه اقتصادی، رئیس مرکز کرمانشاه و رئیس مرکز ایلام گذراند.

او از بهمن ماه سال ۹۸ دچار ضایعه مغزی شد؛ اما در شرایط بسیار سخت بیماری می گفت که زندگی تحمل است؛ و این که بتوانی با زخم های آن سرپا ایستاده باشی و بتوانی با رنج های آن کنار بیایی.

بسیار گشاده روی و مهربان بود و می گفت که دوست داشتن گاهی وقت ها سنگین است؛ مانند سنگینیِ لیاقت دوست داشته شدن دوست داشتن دیگران را عین زندگی می دانست.

روزنامه نگاری را یکی از شریف ترین شغل ها می دانست و می گفت: زندگی من با خبر گره خورده است و یقین دارم مرگ من نیز یک خبر خواهد بود که در ایرنا و برخی رسانه ها منتشر می شود و این آخرین خبر من است.       

مرحوم خزایی پنج مرداد ۱۳۴۰ در کرمانشاه دیده به جهان گشود و سرانجام پس از نزدیک به ۲ سال تحمل بیماری عصر شنبه ۱۶ مردادماه دنیای فانی را ترک کرد.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha