فرماندار:عملکرد خبرنگاران دشتی در انعکاس ظرفیت های شهرستان مطلوب است

بوشهر- ایرنا - فرماندار دشتی گفت : این شهرستان دارای ظرفیت بسیار بالایی است و معرفی آنها به جامعه توسط فعالان عرصه اطلاع‌رسانی و خبر به خوبی انجام شده است.

عبدالله نادری  روز یکشنبه در آئین بزرگداشت ۱۷مرداد روز خبرنگار افزود: سرعت، دقت و صحت اولویت فعالیت خبرنگاران باشد.

وی اظهارکرد: فعالیت های خبرنگاران در راستای ارتقا جامعه بوده و در این راه با کمترین امکانات بهترین دستاوردها را رقم زده اند.

نادری  افزود: خبرنگاری حرفه و کار سخت و پیچیده ای است که باید با توانمندی لازم، علم و دانش همراه باشد تا تاثیرگذاری آن دوچندان شود.

فرماندار دشتی اظهارداشت: انعکاس کاستی ها توسط خبرنگاران شهرستان دشتی باعث شده تا کارشناسان دستگاه های اجرایی با نگاه ویژه و تخصصی  این نقدهای سازنده را به فرصت های طلایی برای رفع مشکلات تبدیل کنند.

نادری گفت: مطبوعات و رسانه‌ها در کنار مدافعان سلامت در جبهه مبارزه با کرونا فعالیت‌های ارزنده‌ای انجام داده‌اند که خبرنگاران بیشتر نقش در این راستا داشته‌اند.

وی  با تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار به فعالان این حوزه افزود: فرمانداری شهرستان آماده هرگونه حمایت و همکاری جهت ارائه راهکار برای ارتقا بخش های مختلف جامعه از اصحاب رسانه  است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  دشتی  نیز در این آیین گفت: خبرنگاران بازوان توانمند حوزه مطبوعات و رسانه در رشد و پیشرفت جامعه هستند که با هدف برطرف کردن مسائل و مشکلات، حوزه های مختلف را پوشش خبری می دهند.

حمید زارعی اظهار کرد: تعهد، امانت داری، اطلاع رسانی و شفاف سازی و خدمت جهت ارتقا و توسعه جامعه برای رفاه و آسایش عموم از ویژگی ها و اولویت های خبرنگاری است .

 وی افزود: علی رغم محدودیت ها در همه مشاغل بر اثر شیوع ویروس کرونا، این خبرنگاران بوده و هستند که اخبار را در کوتاه ترین زمان ممکن به اطلاع عموم رسانیده و مردم را از اتفاقات و حوادث آگاه می کنند.

در پایان  این آیین از علی اشکو، غلامعلی جمالی حاجیانی، قاسم بازیاری، غلامرضا جمالی حاجیانی، غلامعلی زارعی، مهدی عالی پور، عبدالرضا احمدی منفرد، سکینه حیدری نسب، علی فقیه، مرتضی مقاتلی و عبدالرسول قاسمی خبرنگاران شهرستان تقدیر شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha