کتاب خدمات دستگاه‌های اجرایی استان کرمان رونمایی شد

کرمان - ایرنا - کتاب «خدمات دستگاه‌های اجرایی استان کرمان و بررسی وضعیت نحوه ارائه آنها» توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان شامگاه شنبه در نشست شورای راهبردی توسعه استان رونمایی شد.

به گزارش ایرنا، این کتاب در ۹۵۰ صفحه با نظارت جعفر رودری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان، هماهنگی و بازبینی محمدرضا وحیدی و گردآوری و تدوین مریم ابراهیمی‌پور، میترا ابراهیمی تکلو، فائزه صفا و محمدهادی هنرجو در سال ۱۴۰۰ به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب در واقع مروری است بر قوانین مرتبط با خدمات و خدمات رسانی در سطح دستگاه‌های اجرایی استان کرمان که بخش نخست آن به بررسی وضعیت ارائه خدمات در استان، فصل دوم بررسی نحوه خدمات رسانی به تفکیک دستگاه‌های اجرایی استان و فصل سوم و ضمیمه به اهداف تعیین شده برنامه های پنجگانه دستگاه های اجرایی در سال ۱۴۰۰ می‌پردازد.

همانگونه که در پیشگفتار این کتاب آمده است، خدمات دستگاه‌های اجرایی و نحوه ارائه آن از اهمیت به‌سزایی برخوردار است به گونه ای که شناسنامه وضعیت حقوق شهروندی محسوب می‌شود و ارائه مطلوب این خدمات وابسته به یک حکمرانی مطلوب در نظام اداری است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان شامگاه شنبه در این خصوص در نشست شورای راهبردی توسعه استان کرمان گفت: کتاب یاد شده، خدمات قابل ارایه دستگاه ها و هدف گذاری سال ۱۴۰۰ در کرمان را نمایش می‌دهد و این کتاب به همت همکاران توسعه منابع انسانی سازمان مدیریت استان تحریر شده است.

رودری افزود: همه خدمات قابل ارایه دستگاه های اجرایی استان کرمان در این کتاب به تفکیک ثبت شده و در هدف گذاری آن آمده که کاری قابل رصد و پایش است و می‌تواند در فرایند توسعه استان نیز موثر واقع شود.

وی تصریح کرد: همچنین خدمات متفاوت دستگاه‌ها در حوزه ها و ابعاد مختلف در این کتاب مشخص شده است.

کتاب خدمات دستگاه‌های اجرایی استان کرمان رونمایی شد

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha