برگزاری آزمون جامع مشمولان قانون تعیین تکلیف آموزش و پرورش در۲۲ مرداد

تهران - ایرنا - دبیر ستاد برگزار کننده آزمون‌های دانشگاه فرهنگیان، از اعلام جزئیات نحوه ورود مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش به سامانه آزمون جامع پایانی که روز ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌ود خبر داد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از دانشگاه فرهنگیان، رضا کچوئیان، دبیر ستاد برگزار کننده آزمون‌های این دانشگاه، خطاب به گروه نخست معلمان حق‌التدریس، آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مربیان پیش دبستانی و خرید خدمات آموزشی شرکت کننده در آزمون، تصریح کرد: این آزمون صبح روز جمعه ۲۲ مرداد ماه جاری راس ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد.

وی مدت زمان برگزاری آزمون را ۸۰ دقیقه اعلام کرد و گفت: با توجه به خبرها و اطلاعیه‌های منتشر شده، آزمون دارای ۴۰ سؤال است ۳۰ سوال چند گزینه ای و ۱۰سوال نیز سناریو محور است.

دبیر شورای تخصصی نظارت دانشگاه فرهنگیان، مدت زمان در نظر گرفته شده برای پاسخگویی به سؤالات چند گزینه ای را ۴۰ دقیقه دانست و افزود: مشمولان شرکت کننده در آزمون با در اختیار داشتن ۲۰ دقیقه زمان می توانند دو سناریوی طراحی شده را مطالعه و سپس طی ۲۰ دقیقه دیگر پاسخگوی ۱۰ سؤال چند گزینه ای مرتبط با این سناریوها باشند.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد: مشمولان آزمون موظف هستند روز چهارشنبه ۲۰ مرداد ماه از ساعت ۹ تا ۱۵ با ورود به سایت آزمون‌های الکترونیکی دانشگاه فرهنگیان به نشانی azmoon.cfu.ac.ir نسبت به احراز هویت خود اقدام کنند.

کچوئیان، مسئولیت مراجعه نکردن به سایت آزمون در زمان مقرر و انجام نشدن هریک از مراحل تست ورود و احراز هویت را بر عهده شخص مشمول آزمون دانست.

وی تصریح کرد: چنانچه فرد یا افرادی موفق به ورود به سامانه آزمون نشوند می‌توانند از طریق ارتباط با یکی از شماره های تلفن ۸۷۷۵۱۴۲۷- ۸۷۷۵۱۳۰۳- ۸۷۷۵۱۴۰۸- ۸۷۷۵۱۲۴۸ مراتب را پیگیری و از تماس با سایر شماره تلفن های سازمان مرکزی و یا ارسال پیام برای مدیران دانشگاه خودداری کنند.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان تنها منابع آزمون را صرفاً لینک‌های منتشر شده در اطلاعیه شماره ۲ مرکز سنجش شایستگی‌های حرفه‌ای منابع انسانی معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت، مندرج در سایت دانشگاه اعلام و اظهار داشت: تنها منبع اطلاع ‌رسانی در خصوص نحوه‌ و چگونگی برگزاری آزمون جامع پایانی مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش نیز اطلاعیه ‌ها و اخبار مندرج در سایت دانشگاه فرهنگیان است.

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha