هروی: به چیزی که لایقش بودیم دست یافتیم

توکیو- ایرنا- سرمربی تیم ملی کاراته ایران با بیان اینکه قدرت خداوند را در بازی‌های المپیک توکیو به‌وضوح حس کرده است، گفت: به چیزی که لایقش بودیم دست یافتیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، «شهرام هروی» پس از کسب مدال طلای سجاد گنج زاده، اظهار داشت: کاراته ایران و سجاد گنج‌زاده به کمترین حقش که مدال طلا بود، رسید. حمیده عباسعلی هم خوب مبارزه کرد و حیف شد به مدال نرسید. با شرایط خاصی به توکیو رسیدیم و خداراشکر آنچه که لایقش بودیم، دست پیدا کردیم. قدرت خدا را واقعا حس کردم و خدا خواست که ما طلایی شویم.

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: سجاد واقعا آسیب دیدگی سختی داشت. یک ماه پیش پایش شکست و ۱۰ روز پیش در آخرین تمرین کف دستش شکست و با غیرت در این مسابقات شرکت کرد. این آسیب دیدگی ها انگیزه وی را بیشتر کرد.

هروی گفت: باید از ذبیح‌الله پورشیب تشکر کنم که واقعا به ما کمک کرد. حقش این بود که در این مسابقات حضور داشته باشد.

وی افزود: همدلی باعث موفقیت کاراته بود. باید از کادرم تشکر کنم که واقعا شبانه روز تلاش کردند. سجاد هم واقعا تلاش کرد و طلایی شد.

هروی تصریح کرد: جا دارد از رییس فدراسیون، وزارت ورزش و کمیته تشکر کنم که هر آن چیزی که خواستیم در اختیار ما قرار دارند و ما هم با کسب مدال طلا جواب زحمات آنها را دادیم و شرمنده مردم نشدیم.

وی افزود:  اگر بهمن عسگری هم بود حتما طلا می‌گرفت و چیزی کم نداشت. برخی چیزها دست ما نیست و هر اتفاقی رخ دهد ما بازهم شاکر هستیم و حتما حکمتی داشته است.

هروی گفت: ثبات و همدلی باعث موفقیت کاراته شد. من ۶ سال سرمربی تیم ملی هستم و با همدلی توانستیم به قولی که داده بودیم، عمل کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha