امام‌جمعه تکاب: دولت سیزدهم به ظرفیت‌های داخلی اتکا کند

مهاباد- ایرنا- امام‌ جمعه تکاب گفت: دولت سیزدهم برای حل مشکلات کشور به توان و ظرفیت‌های داخلی اتکا کرده و به توان و ظرفیت های مردمی اعتماد کند.

حجت‌الاسلام علی رحیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دولت جدید می‌تواند با اعتماد کردن به استعداد و توانایی‌های جوانان مشکلات کشور که از دولت‌های گذشته به جا مانده را حل‌ کند.

وی با بیان اینکه مسوولیت در حکومت دینی جایگاه بسیار ارزشمندی دارد، اظهار داشت: اعتماد به جوانان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های داخلی کشور راه‌گشای رفع مشکلات کشور است که امیدواریم در دولت سیزدهم مورد توجه جدی قرار گیرد.

امام‌ جمعه تکاب بیان کرد: دولت سیزدهم برای موفقیت برنامه‌های خود باید بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری را همواره سرلوحه کار خود قرار دهد.

حجت‌الاسلام رحیمی ادامه‌ داد: مسوولیت در نظام جمهوری اسلامی فرصتی مغتنم برای خدمت به مردم است و دولت جدید باید به بازسازی سطح اعتماد بین مردم و مسوولان بپردازد.

وی اضافه کرد: دولت قبلی براساس تحلیل‌ها و محاسبه‌های اشتباه و با اعتماد به دشمن بین مردم و مسوولان شکاف ایجاد کرد و نتوانست مشکلات کشور را حل کند که امیدواریم دولت جدید این اشتباه محاسباتی را دوباره تکرار نکند.

حجت الاسلام رحیمی افزود: برای حل مشکلات کشور باید احکام اسلامی، تقوا و رعایت اخلاق نیز مدنظر مدیران قرار گیرد.

تکاب با ۸۱ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده‌است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha