تیمهای پلیس راه خراسان رضوی در ورودیهای مشهد مستقر شدند

مشهد- ایرنا- جانشین رییس پلیس راه خراسان‌ رضوی از استقرار تیمهای پلیس در ورودیهای مشهد برای اجرای طرح منع سفر به مشهد خبر داد.

سرهنگ محمد قانعی‌نژاد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیمهای پلیس راه در ۶ نقطه ورودی و خروجی مشهد و همچنین در ورودی و خروجی سبزوار مستقر هستند.

وی اضافه کرد: اعمال قانون در سایر ورودیهای شهرهای با وضعیت نامناسب کرونایی استان از طریق دوربین انجام می‌شود.

جانشین رییس پلیس راه خراسان‌ رضوی گفت: جریمه تخلف ورود به مشهد و شهرهای با وضعیت قرمز کرونایی ۱۰ میلیون ریال و شهرهای نارنجی پنج میلیون ریال است.

قانعی نژاد افزود: در حال حاضر مجوز تردد در جاده‌های استان خراسان رضوی به جز در موارد بسیار ضروری صادر نمی‌شود.

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در مشهد و استان خراسان رضوی در پنجمین موج طغیان ویروس همه‌گیر به طور نگران‌کننده‌ای در حال افزایش است و شمار مبتلایان به کرونا در استان خراسان رضوی به روزی بیش از ۶۶۰ نفر در روز افزایش یافته است.
هم اکنون ۲۲ شهرستان خراسان رضوی در وضعیت قرمز، یک  شهرستان در وضعیت زرد و بقیه شهرستانها  در وضعیت نارنجی قرار دارند.
۲۹ استان کشور نیز درگیر ویروس کرونا دلتا هستند ۳۳۶ شهرستان در وضعیت قرمز، ۸۴ شهرستان در شرایط نارنجی و ۲۸ شهرستان در وضعیت زرد شیوع ویروس کرونا قرار گرفته اند.
بر اساس آخرین آمار رسمی تاکنون چهار میلیون و ۹۲ هزار و ۶۷۱ نفر در ایران به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و بیماری کووید ۱۹ جان ۹۳ هزار و ۸۶ تن را نیز تاکنون در کشورمان گرفته است. 
همچنین چهار میلیون و ۴۹۲ هزار و ۴۶۸ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در ایران تاکنون بهبود یافته‌اند.  
"پاندمی کرونا" در سطح جهان ۲۰۱ میلیون و ۸۷۴ هزار و ۳۳۵ نفر را بیمار کرده و جان چهار میلیون و  ۲۸۴ هزار و ۳۸۷ تن را در ۹۷۸ کشور گرفته است. ۱۸۱ میلیون و ۶۰۴ هزار و ۲۶۰ نفر از افراد مبتلا به ویروس کرونا هم تاکنون در سطح جهان درمان شده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha