فرمایشات رهبر معظم انقلاب نقشه راه غلبه بر مشکلات در دولت سیزدهم است

ارومیه ‌- ایرنا- رییس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی و نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب در آیین تنفیذ، نقشه راه برون رفت از مشکلات کشور را برای دولت سیزدهم ترسیم کرده است.

حجت‌الاسلام سیدسلمان ذاکر ‌روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سخنان راهبردی مقام معظم رهبری و تاکید معظم له بر مباحث کلیدی کشور، راه برون رفت و عبور از مشکلات موجود را برای دولت جدید ترسیم کرد؛ راهی که نتیجه اش پیشرفت، توسعه و حل مشکلات مردم است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب، دولت جدید را به بهره گیری از ظرفیت های کشور فراخواندند، اظهار داشت: ظرفیت های زیادی نظیر معادن، بخش کشاورزی، نیروهای جوان و تحصیل‌کرده و نخبه در کشور وجود دارد که می تواند کمک بزرگی برای مقابله با تحریم ها و رسیدن به خود اتکایی باشد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان‌ اینکه مبارزه با فساد از محورهای دیگر بیانات مقام معظم رهبری بود، افزود:  مبارزه با فساد رفاه نسبی را برای مردم ایجاد کرده و باعث هزینه شدن صحیح اموال مردم می شود.

وی اضافه کرد: وقتی رانت، رشوه و فساد در جامعه باشد کشور مسیر اصلی خود را طی نمی‌کند و ثروت کشور غارت خواهد شد.

حجت الاسلام ذاکر اظهار داشت: مبارزه دولت سیزدهم با مفسدان اقتصادی زمینه درآمد زایی برای کشور فراهم می کند.

به گزارش ایرنا، رهبر معظم انقلاب در مراسم اعطای حکم تنفیذ رییس جمهوری به حجت الاسلام والمسلمین رییسی طی سخنانی دولت جدید را به مبارزه با فساد، عمل به شعارانتخاباتی خود« تشکیل دولتی مردمی» ، توجه‌به ظرفیت های داخلی و مقابله هوشمندانه با جنگ تبلیغاتی و رسانه ای دشمن فراخواندند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha