رییس‌جمهوری با فقر و فساد به جد مبارزه کند

یزد- ایرنا- مسوول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه ثارالله کشور گفت: حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی رییس‌ جمهوری با همکاری مردم و همراهی مسوولان با فقر و فساد در کشور به جد مبارزه کند.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام علی شیرازی روزجمعه در جمع گروهی از نخبگان مسجد فاطمه‌الزهرا (س) یزد که به صورت برخط ( آنلاین ) برگزار شد، افزود: مبارزه با فقر و فساد جزو مطالبات مردم از رییس‌جمهوری است و تحقق آن موجب توسعه کشور و آبادانی جامعه اسلامی است .

وی با بیان اینکه ایران در بیشتر زمینه‌ها دارای ظرفیت‌های بالقوه است و باید برای توسعه و آبادانی از همه آنها بر اساس توصیه‌های مقام معظم رهبری استفاده کند، یادآور شد: حرکت در مسیر عزت، اقتدار و ارزش‌های دینی و انقلابی و داشتن مدیریت جهادی راه غلبه بر مشکلات است .

شیرازی اظهار کرد: مردم از مسوولان توقع دارند همانند آنها زندگی کنند و زمان مسوولیت را برای حل مشکلات و حل و فصل امور در راستای اهداف نظام و انقلاب اسلامی و مسیری که مقام معظم رهبری مشخص کردند، قدر بدانند  که خدمت به مردم یک فرصت و افتخار محسوب می‌شود.

شیرازی بیان کرد: در سایه مدیریت جهادی و روحیه انقلابی با تمسک به دین و ارزش‌های انقلابی و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها می‌توان بر مشکلات مختلف غلبه کرد و باید دولت و مسوولان با مردمی بودن و همدلی با فساد بیش از گذشته جدی مبارزه کنند.

وی گفت: ملت قهرمان ایران در ۴۲ سال گذشته همواره حمایت و پشتیبانی عملی خود را از نظام و انقلاب در عرصه‌های مختلف به خوبی به دنیا نشان داد، الان فرصت کار جهادی و تلاش برای رفع معضلات با روحیه انقلابی است که همه باید دولت را یاری دهند.

مسوول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه ثارالله تصریح کرد: ملت با وجود توطئه‌های فرهنگی و تحریم‌ها تاکنون مشکلات را تحمل کرد و در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کردند ولی باید پاسخ این همه بصیرت را با کار و جهاد عملی در عرصه زندگی و اجتماع به آنها عرضه کرد.

به گفته شیرازی، ملت فهیم ایران بارها اعتماد خود را به کشور و نظام دینی و انقلابی نشان داد ، امروز همه باید برای رفع نیازها و پاسخگویی شفاف به مطالبات اقشار جامعه بدون فوت وقت در هر مقام و مسوولیتی که هستند وظایف خود را صادقانه و با ایمان انجام دهند.

استان یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر  جمعیت ۳۲۰ هزار بسیجی سازماندهی شده دارد.

     

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha