هیئت رئیسه شورای ششم سه شهر شیرگاه، پل‌سفید و آلاشت انتخاب شدند

ساری – ایرنا – ترکیب هیئت رئیسه سه شهر از چهار شهر سوادکوه و سوادکوه شمالی با رأی منتخبان شورا مشخص شد و انتخاب هیئت رئیسه شهر زیراب نیز به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا در نخستین به هفته آینده موکول شد.

به گزارش ایرنا، مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهرهای پل‌سفید و آلاشت در شهرستان سوادکوه و شهر شیرگاه در سوادکوه شمالی امروز با حضور منتخبان شورای ششم این شهرها و فرمانداران دو شهرستان برگزار شد.

اعضای شورای شهر پل‌سفید پس از تحلیف، علی‌ اصغر گرزین‌تبار را به مدت یک سال به عنوان رئیس انتخاب کردند. مرتضی اسدی نائب رئیس، ابراهیم بدائی منشی و رمضانعلی قاسمی به عنوان نماینده شورای شهرستان انتخاب شدند.

اعضای شورای ششم پل‌سفید در این جلسه محبوب خلیلی را با چهار رأی به عنوان سرپرست شهرداری این شهر معرفی کردند.

انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر زیراب به دلیل به حد نصاب نرسیدن جلسه برگزار نشد و به گفته عین‌الله طالبی فرماندار سوادکوه قرار است این جلسه روز شنبه 16 مرداد برگزار شود.

در شورای شهر آلاشت هم جمشید ابراهیم‌نژاد به عنوان رئیس، معروف رحمانی به عنوان نائب رئیس، رویا اردشیری به عنوان منشی و اسفندیار قاسمپور به عنوان نماینده شورای شهرستان انتخاب شدند.

اعضای شورای ششم شهر شیرگاه مرکز شهرستان سوادکوه شمالی نیز با حضور در فرمانداری، سید علی اکبر حدیثی را به عنوان رئیس شورا و نیما امینی عالمی را به عنوان نایب رئیس انتخاب کردند. در این شورا آرمان رشیدی آلاشتی به عنوان خزانه‌دار و رضا علیزاده و مجتبی ابراهیمی  هم به عنوان منشی اول و دوم انتخاب شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha