«حسین بابایی» سرپرست شهرداری ملایر شد

همدان- ایرنا- «حسین بابایی» که پیش از این در دوره پنجم شوراهای اسلامی شهردار ملایر بود، با هفت رای اعضای شورای ششم به عنوان سرپرست شهرداری ملایر منصوب شد.

رئیس شورای اسلامی شهر ملایر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به اتفاق آراء به این جمع‌بندی رسیدیم که «حسین بابایی» به وظیفه خود به عنوان سرپرست شهرداری ملایر تا انتخاب شهردار جدید ادامه دهد.

حجت الاسلام «علی سبزینی»، افزود: برای معرفی سرپرست جدید شهرداری ریسک نکردیم و فرد دیگری را انتخاب نکردیم، چراکه مهندس بابایی خود دغدغه زیادی برای مجموعه شهرداری و طرح‌ها و پروژه‌های نیمه کاره دارد.

وی با بیان اینکه بدون شک با انتخاب سرپرست جدید، به شهرداری و شورا ضربه وارد می‌شد، ادامه داد: خیالمان از سرپرست شهرداری تا انتخاب شهردار جدید راحت است.

رئیس شورای اسلامی شهر ملایر بیان کرد: طبق قانون تا انتخاب شهردار جدید، شهرداری می‌تواند تا سه ماه با سرپرست اداره شود، اما با برنامه‌هایی که در دستور کار شورای اسلامی شهر برای معرفی کاندیداهای شهرداری ملایر قرار دادیم، زودتر از موعد مقرر شهردار انتخاب خواهد شد.

حجت الاسلام سبزینی گفت: تاکنون چند نفر برنامه‌های خود را در صحن شورای اسلامی شهر ملایر ارایه کرده‌اند و این روند ادامه دارد و یکشنبه هفته آینده ۲ نفر و سه‌شنبه نیز سه نفر دیگر برای ارایه برنامه‌های خود در صحن شورا حاضر می‌شوند.

وی بیان کرد: از ابتدای شروع دوره ششم شورای اسلامی شهر با مردم و رسانه‌ها عهد بستیم که شفافیت در کار را در اولویت قرار دهیم و جلسات شورا به ویژه در انتخاب شهردار از ارائه برنامه‌ داوطلبان شهرداری ملایر تا انتخاب نهایی، به صورت علنی و با حضور خبرنگاران برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، آیین تحلیف ششمین دوره شوراهای اسلامی ۶ شهر ملایر، ازندریان، جوکار، سامن، زنگنه و اسلامشهر آق‌گل در فرمانداری ملایر برگزار شد که پس از قرائت سوگند اعضای شورا و برگزاری انتخابات، اعضای هیات رئیسه شوراهای اسلامی ۶ شهر تابعه این شهرستان انتخاب شدند.

در این آیین، حجت‌الاسلام علی سبزینی به عنوان رئیس شورای شهر ملایر، مظاهر روزبهانی نائب رئیس، عباس جوکار به عنوان منشی، حجت‌الاسلام احمد چهاردولی سخنگو و حامد چهاردولی به عنوان خزانه‌دار انتخاب شدند، همچنین «حسین بابایی» نیز سرپرست شهرداری ملایر شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha