وزیر دفاع درگذشت امیر سرتیپ رحیمی از مدیران صنعت دفاعی را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- وزیر دفاع در پیامی به مناسبت درگذشت امیرسرتیپ محمد رضا رحیمی طاری از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس و مدیران صنعت دفاعی را تسلیت گفت و تاکید کرد: دستاوردهای آن مجاهد نستوه همچون صدقه جاریه در این وزارتخانه برای عزت ایران اسلامی جاری و ساری است.

به گزار ش روز پنج شنبه ایرنا از روابط عمومی  وزارت دفاع، در پیام تسلیت امیر سرتیپ امیر حاتمی آمده است: ضایعه درگذشت مرحوم مغفور، ابوالشهید امیر سرتیپ محمدرضا رحیمی طاری پیشکسوت و تلاشگر عرصه صنعت دفاعی کشور که خدمات ارزنده و جاودانه‌ای را در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به یادگار گذاشتند و دستاوردهای این مجاهد نستوه همچون صدقه جاریه در این وزارتخانه برای عزت و اقتدار ایران اسلامی جاری و ساری است، موجب تاسف و تألم فراوان شد.

وی فقدان این خانه سرباز عاشق انقلاب اسلامی ایران را به خانواده آن مرحوم تسلیت گفت و برای آن عزیز سفر کرده از خداوند منان، غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل، مسألت کرد.

در ادامه پیام تسلیت وزیر دفاع آمده است: آرزومندم آن بزرگوار با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و فرزند شهیدش آن محشور شود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha