بویراحمد در شرایط بحرانی کرونا قرار دارد

یاسوج-ایرنا-فرماندار سهرستان بویراحمد گفت:بی توجهی به هشدارها، ورود پلاک های غیر بومی و فعالیت تالارها و باغها وضعیت این شهرستان را بحرانی کرده است.

مجید احمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظها  داشت: شهر یاسوج در وضعیت قرمز قرار دارد و کماکان هجوم موج‌های بعدی در کمین مردمی است که با حضور در مراسم های عروسی و عزا و تجمع ها بدون رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی خود و دیگران را در معرض خطر قرار می دهند.

 وی افزود: ظرفیت پذیرش بیمار در بیمارستان‌های یاسوج و حتی راهروهای بیمارستان‌ها تکمیل شده و در صورت ادامه این روند از بیمارستان صحرایی استفاده می کنیم.
واکسیناسیون گروه هدف شامل کارکنان علوم  پزشکی، فرهنگیان، بانکها، کارکنان دانشگاه آزاد، جانبازان بالای ۲۵٪ ،مجموعه شهرداری‌ها، ناوگان شهری و برون شهری، بیماران دیابتی نوع ۱ استفاده از انسولین در دستور کار قرار گرفته و هم اکنون هفت سالن تجمیعی واکسیناسیون (کوثر، بسیج تلخسرو، سنگ نوردی تختی، بسیج گوشه، مصلی نژاد آموزش و پرورش، سالن اجتماعات بانک کشاورزی، سالن ورزشی شهرداری جمعه بازار) فعال است.
فرماندار شهرستان بویراحمد بیان کرد:بیشترین مشکلات، در حوزه باغها و تالارها وجود دارد که علاوه بر رعایت نکردن نکات   بهداشتی، مسائل امنیتی را هم نادیده می‌گیرند و بدون توجه به ممنوعیت حمل سلاح گاهاً باعث ایجاد رعب و وحشت و خسارات جبران به خود و دیگران وارد می کنند.

احمدی با تاکید به رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد کرونا، عنوان کرد: باغها و تالارها با استفاده از ۳۰ درصد ظرفیت فضایی که در اختیار دارند به شرط رعایت کامل دستورالعمل‌ها می‌توانند فعالیت کنند که در صورت  رعایت نکردن پلمپ می‌شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha