۱۴ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۳۳
کد خبرنگار: 3104
کد خبر: 84427220
۰ نفر

برچسب‌ها

حبیب بازماندگان رییس شورای شهر قشم شد

قشم- ایرنا- منشی شورای شهر قشم گفت: امروز در مراسم تحلیف و انتخاب اعضای هیات رییسه شورای اسلامی شهر قشم، حبیب بازماندگان به عنوان رییس شورا انتخاب شد.

محمدرضا اسلامی روز پنجشنبه در این مراسم افزود: همچنین مریم خادمی به عنوان نایب رییس، احمد شب تاریانی به عنوان خزانه دار و اسلامی به عنوان منشی شورا انتخاب شدند.

وی افزود: اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر قشم پس از ادای سوگند، انتخاب اعضای هیات رییسه خود را به مدت ۲ سال به رای گذاشتند.

این مراسم با حضور فرماندار، رییس‌ و تعدادی از اعضای هیات اجرایی انتخابات، نظارت، بازرس و معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری قشم برگزار شد.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز ۲۸ خردادماه امسال همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.

اعضای اصلی منتخب شورای شهر قشم شامل محمدرضا اسلامی با سه هزار و ۱۳۰ رای، حبیب بازماندگان قشمی با ۲ هزار و ۷۰۹ رای، بی بی مریم پیرزنده با ۲ هزار و سه رای، احمد شب تاریانی با یکهزار و ۸۳۶ رای و مریم خادمی با یکهزار و ۸۰۹ رای در این انتخابات پیروز شدند.

اعضای علی البدل شورای شهر قشم نیز حسن عبایی هرمزی با یکهزار و ۵۸۶ رای، محمود درویشی نخل ابراهیمی با یکهزار و ۵۷۷ رای و لمیاء استوی قشمی با یکهزار و ۵۴۶ رای هستند.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات سواحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha