محور هراز پس از ایمن‌سازی باز می شود

ساری- ایرنا- محور مواصلاتی هراز که از ساعت ۱۶ عصر روز سه شنبه هفته جاری به دلیل ریزش سنگ در ۲۱ نقطه بسته شد، به گفته مئسول راهداری این محور پاکسازی آن به اتمام رسیده و ماموران در حال ایمن سازی این مناطق هستند.

سید علی کریمی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا ، با بیان این که حجم سنگ ریزه در همه ۲۱ نقطه بسیار زیاد بوده است، افزود: با تلاش شبانه روزی راهداران پاکسازی جاده به اتمام رسیده است ، اما به دلیل خطر احتمالی ریزش دوباره ،در حال ایمن سازی محور هستیم.

وی پیش بینی کرد تا پیش از ساعت ۱۴ امروز این محور بازگشایی شود و گفت : شهرداری آمل و چند شرکت معدنی با در اختیار گذاشتن ماشین آلات سنگین به ویژه بلدوزر و بیل مکانیکی همکاری خوبی را با راهداری داشتند که باید قدر دانی  شوند.

طبق اعلام رسمی پلیس راه  به دلیل مسدود بودن محور هراز ،بار حجم تردد خودروها به محور سوادکوه رسید ، به طوری که از ظهر روز گذشته تا بامداد امروز ترافیک در این محور بسیار سنگین بوده است.

بر اساس گزارش پلیس راه در حال حاضر وضعیت تردد در محور های مواصلاتی کندوان، سوادکوه و کیاسر عادی و روان است.

مازندران دارای ۶ محور مواصلاتی است که این استان را به استان های گیلان، گلستان، تهران، البرز و تهران متصل می کند و حدود یکهزار کیلومتر درازا دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha