۱۴ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۴۵
کد خبرنگار: 931
کد خبر: 84427081
۰ نفر

برچسب‌ها

هوای اصفهان تا آخر هفته ناپایدار است

اصفهان- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: از امروز تا آخر هفته وضعیت جوی استان ناپایدار است و شرایط افزایش ابر، وزش باد به نسبت شدید و همچنین بارش‌های پراکنده پیش بینی می‌شود.

آسیه آقایی، صبج پنجشنبه به ایرنا اصفهان گفت: نقشه‌های هواشناسی بیانگر گذر امواج ناپایدار تا اواخر هفته جاری بر روی استان است بر این اساس در بیشتر مناطق استان افزایش ابر وزش باد به نسبت شدید و بارش‌های پراکنده و رعد وبرق بویژه در نیمه غربی و جنوبی استان انتظار می رود.

وی افزود: افزایش سرعت وزش باد، از امروز بعد از ظهر تا روز جمعه، شرایط وزش باد و گرد و خاک در مناطق  شرق و قسمت‌های مرکزی استان وجود خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: بیشینه‌ دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در بیشتر مناطق استان یک تا دو درجه سانتی‌گراد کاهش خواهد داشت و هوای کلانشهر اصفهان، امروز و فردا کمی ابری و غبار صبحگاهی در بعدازظهر گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.

آقایی اضافه کرد: کاشان با دمای ۴۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر  و داران، چادگان و خوانسار با دمای ۱۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شوند.

هوای اصفهان تا آخر هفته ناپایدار است

هوای اصفهان تا آخر هفته ناپایدار است

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha