مجیدی: علم مربیگری در پیروزی استقلال نقش داشت

تهران- ایرنا- سرمربی استقلال گفت: من نظری درباره صحبت‌ها و اعتراضات آقای قلعه‌نویی ندارم اما امروز برای بردن گل‌گهر سیرجان نشان دادم در پیروزی علاوه بر عشق مربیگری علم مربیگری نیز تاثیرگذار است.

به گزارش ایرنا، «فرهاد مجیدی » در نشست خبری  پس از پایان بازی استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان  که با پیروزی دو بر یک تیمش به پایان رسید، اظهار داشت: بازی خوب و جان‌داری بود و هر دو تیم برای به دست آوردن پیروزی تلاش کردند.

وی افزود: استقلال در نیمه دوم شکل بهتری را از خود نشان داد و با تعویض‌هایی که انجام دادیم جریان بازی را در اختیار گرفته و دو گل زدیم.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: از شاگردانم تشکر می‌کنم که در این بازی برای پیروزی تلاش کردند، سید حسین حسینی در زمانی که یک بر صفر عقب بودیم یک فرصت استثنایی را از حریف گرفت.

مجیدی تاکید کرد: هنوز چیزی برای ما تمام نشده است و از فردا برای فینال تلاش خواهیم کرد، من از مدیران استقلال خواهش می کنم نگذارند حتی یک بازیکن از این تیم جدا شود. اگر این بازیکنان حفظ شوند و دو یا سه بازیکن به این تیم اضافه شود استقلال را مدعی اول قهرمانی در فصل آینده می دانم و در آسیا هم نتیجه می‌گیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا مهدی قایدی در زمانی که از شرایط مطلوب به دور است تعویض نمی‌شود، اعلام کرد: من دلیلی برای تعویض مهدی قائدی نمی‌بینم؛ او بازیکن پر تلاشی است، بازیکن بسیار موثری است و چیزی که من می خواهم در زمین انجام می دهد. تعویض مطهری هم تاکتیکی است و بعضی مواقع می خواهیم سیستم بازی را عوض کنیم؛ او خوب بازی کرد و امیدوارم که در بازی فینال گلزنی کند.

مجیدی در واکنش به صحبت‌های امیر قلعه‌نویی که اعلام کرد استقلال با کمک داور برنده شده است، گفت: من نظری درباره صحبت‌های آقای قلعه‌نویی ندارم اما امروز برای بردن گل‌گهر سیرجان نشان دادم برای پیروزی علاوه بر عشق مربیگری علم مربیگری نیز تاثیرگذار است.

سرمربی استقلال در پایان گفت: من نمی‌دانم قوانین، بازی به بازی عوض می‌شود؟ هر لباسی می پوشیدم داور بازی می‌گفت که کمک داوری که در آن سوی زمین است نور استادیوم به چشمش می‌خورد و لباس شما را یا سفید می‌بیند و یا آبی! نمی‌دانم این قانون است یا بستگی به نمره چشم داور دارد اما اگر قانون است به ما بگویند که ما یک لباس دیگر بپوشیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha