زنگ خطر بحرانی شدن وضعیت کرونا در ایلام به صدا درمی آید

ایلام - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام از به صدا درآمدن زنگ خطر بحرانی شدن وضعیت کرونا در استان ایلام خبر داد و گفت: وضعیت کرونا در ایلام به مرحله ای حاد و بحرانی رسیده است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، آیت قیصربیگی در نشست هماهنگی رزمایش بزرگ اعلان خطر بحرانی شدن وضعیت کرونا در استان با اشاره به دستور استاندار ایلام و مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا برای اعلام هشدار به مردم افزود: وضعیت کرونا در استان آنقدر حاد و خطرناک است که استاندار خواستار به صدا درآمدن زنگ خطر بحرانی شدن وضعیت کرونا توسط ستاد مدیریت بحران استان شده است.

وی خواستار ایجاد هم افزایی همه دستگاه های درگیر در کار این رزمایش برای ارسال یک پیام قوی و هشدار بازدارنده‌ نسبت به بحرانی شدن خطر کرونا در استان شد و تاکید کرد: در صورت عدم رعایت پروتکل های های بهداشتی و تداوم روند خطرناک فعلی به زودی در وضعیت حاد کرونا قرار خواهیم گرفت که هزینه های جبران ناپذیری برای استان در پی خواهد داشت.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام در ادامه از به صدا در آمدن زنگ خطر بحرانی شدن وضعیت کرونا در استان در عصر روز شنبه ۱۶ مرداد ماه خبر داد و گفت: این رزمایش بزرگ با فرمان استاندار ایلام و رییس ستاد استانی مبارزه با کرونا راس ساعت ۱۸ در ۲۸ محله شهر ایلام و ۱۲ مرکز شهرستان استان بطور همزمان آغاز می شود.

 وی در ادامه گفت: این رزمایش بزرگ در سطح وسیع و با حضور بیش از ۳۰۰ تیم اطلاع رسانی و اعلان خطر در سرتاسر استان (در شهرستان‌ها بصورت متناظر و با محوریت فرمانداران) به طرق مختلف از جمله با به صدا در آمدن آژیر قرمز در سطح شهرها، اعلان خطر از طریق بلندگو، صدا و سیما، مساجد، پیام های صوتی از طرف مخابرات استان و فضای مجازی اجرا می شود.

 قیصربیگی با بیان اینکه این هشدار باش و زنگ خطر باید تلنگری برای رعایت بیش از پیش پروتکل های بهداشتی قبل از دیر شدن و رسیدن به نقطه بحرانی کرونا باشد، تاکید کرد: ما امروز این پیام را به جامعه استان در ارتباط با خطر بحرانی شدن کرونا می دهیم به این امید که در ایام پیش رو منتج به ترغیب شهروندان برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، کنترل اوضاع و قطع زنجیره انتقال کرونا شود.

به گزارش ایرنا، هم اکنون شهرستان های ایلام، مهران، دهلران، چوار، دره شهر و آبدانان قرمز، بدره نارنجی و شهرستان های سیروان، چرداول، هلیلان و ملکشاهی نیز زرد هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha